Březen 2011

Ne-27.3.2011

27. března 2011 v 17:48 | sabulinQa ^^ |  Diary
Ahojte :)
Včera jsme byly u babičky...přijel tam strejda s Německa ;)..přijíždí tak jednou za půl roku :/:)..po pátý jsem šla s kámoškou ven a jelikož byla zima tak jsme šly do tesca a pak kní na chodbu ona vzala notas a byly sme na chodbě:) ...já v sedm šla dom...navečeřela se a sedla na postel a zpla noťas:))..asi o hodinu a půl po zději si volal brácha s nějakým klukem a holkou tak sem je sledovala a pak sem si stým klukem povídala já :DD no sranda jak něco twl :'D co on tam mlel a nebo na bráchu jeho no padala sem smíchy :'DD ...nějak o čtvrt na jednu sem lehla a šla spat...ráno sem se vzbudila asik 9:20.. nwm...a su od rána nenamalovaná páč nikam nejdu dnes ;)...zítra píšem velkej test z ajiny takže se bojím jak nevím co!!!!:/ ještě se na to musím kouknout!!:/..Umm já nechci psáát!! :"/// ...ještě do výtvarky musím dokreslit portret J.A Komenskýho ...mám jen jeho čepičku:DD ...achjo..slyším že v obyváku je klid..mamka jela do obchodu a k babičce tatka šel asik do ložnice a mys bráchou sme v pokoi takže se přesunu do obyváku asik ;)...nachystám si tedka věci do školy do tašky...a asik domaluju ten obrázek páč je tu nuda :// na fb nikdo nepíše na icq už vbc ne ...a už mě to tu nebaví tak to vypnu na chvilec :)..zítra ta zas*aná škola tak uvidíme jak se mi bude vztávat když je přetočenej ten čas -.-" ://..večer s ejen osprchuju umyju hlavu a zasednu k notu...ták se mějte..zítra po škole asik napéíšu uvidíme ;)..jdu si do notu dát dvě fotky z deichmanu a pudu si nachytsta ty věci tak čááute ;)<3
Tumblr_l597wtcznr1qbbwxoo1_500_large
Já už je chci!!!!♥ ...jo obědnám si je přes aukro když už v NY nejsou ://...myslím tys průhlednýma sklíčkama...ale já potřebuju vědět víšku teho rámečku kolik máte prosím váás?:D máte vášku teho sklíčka jako rámečku z hora dolu 4,6cm?? :))...ten kdo je má z NY ...ty ještě před vánocemi prosím změřtesije já to potřebuji nutně vědět :// jen tu výšku ;) pls:))

Čt-24.3.2011

24. března 2011 v 15:06 | sabulinQa ^^ |  Diary
Ahojte :P
Mám se dobře...matice moc nechápu :D..tak jako ROVNICE!!! :D ze začítku sem to chápala ale pak sem onemocněla a je teho víc a sem vtom stracená xP:D..dneska má být ještě víc teplejš než včera a předvčerejškem... za chvilu pudu do Takka vrátit koženou bundu a v pět má kámoška koncert...nevím na co hraje :D:)))...a zítra konečně pátek! ..učíme se sami!...takže to bude volnej den :)...a potom po škole na šest je házená...tak se dem podívat na ten jejich zápas :P...a jako těším se ;) ...a díky tomu počasí mám furt tedka dobrou nálad!!! :))...za chvilu by měla přít kámoška ze školy tak se jí zeptám jestli semnou půjde.....Ooooj ://..na bradě se mi udělal beďar...ale on nejde mačkat on je tvrdej bolí jak svina aa takže ho tam musím přetrpět aspon že není žlutej ale normální :D:////..ale je trochu červenej a kolem toho červeny ale ne moc..ale hlavně ta bolest!:/// no do pondělí by tam už neměl být...jak vím tak doufám !!!:////:D du čůůs

Tumblr_lfjokwphvo1qcslzuo1_500_large
Mraženej jogurr!!!♥ chci ho unás!!!♥

Co ti říkají tvé sny?

24. března 2011 v 14:46 | sabulinQa ^^ |  Zablouděné věci

Spící dívka
zdroj: Krasna.cz


"Co se mi to sakra zase stálo za kravinu," říkáš si ráno, když ještě v posteli přemýšlíš o svých snech? Je v nich větší význam, než myslíš.

Naše sny jsou prý vzkazy od našeho podvědomí, nebo chceš-li, od naší duše. Říkáš si, že takové nesmysly, co se honí po nocích hlavou tobě, určitě žádný význam mít nemůžou? Omyl. Každý symbol dostal svůj význam a dohromady i ta nejbláznivější skládačka dává dost zřetelný výklad. Často se ti do snů promítají problémy a myšlenky z tvého bdělého života, jen tak trochu zaobaleně, takže to chce trochu pátrání, co se za jakým obrazem skrývá ve skutečnosti.

Rozhodně to není žádné šarlatánství, výkladem a významem snů se zabýval už filozof Aristoteles, psycholog Carl Gustav Jung, nebo jeho kolega Sigmund Freud, který jejich význam silně spojoval s naší sexualitou a potlačovanými sexuálními touhami.

!!!více pod perexem!!!

Obuj boty,co hubnou za tebe

24. března 2011 v 14:32 | sabulinQa ^^ |  Beauty
Reebok
zdroj:Krasna.cz
Zní to jako sci-fi? O botách, které ti pomohou formovat nohy a zadeček, už nemusíš jenom snít. Odteď můžeš hubnout na každém kroku.
Scholl Starlit, Reebok EasyTone, MBT nebo Skechers Shape Ups. O čem že je řeč? Všechna tato jména označují chytré botičky, které ti pomáhají hubnout a formovat problematické partie. Co mají společného? Atypickou podrážku, která má zaoblený tvar, takže se na ní při chůzi jakoby houpeš a je pro tebe mnohem náročnější, udržet stabilitu.

Speciální balanční polštáře integrované v podrážce při chůzi vytvářejí přirozenou nestabilitu, která stimuluje klíčové svaly nohou vyvíjet větší aktivitu. A výsledek? O 28 % pevnější zadeček a o 11 % vypracovanější stehna a lýtka! To zní lépe, než hodiny strávené pocením ve fitku na spinningu.

!!!více pod perexem!!!

Út-22.3.2011

22. března 2011 v 16:15 | sabulinQa ^^ |  Diary
Hojteee :P
Škola zatím ty dva dny v poho...zápisků moc nebylo ale ve fyzice toho bylo jak namrdanýho a tak i v matice...twl tolik O_o... ale co mám to..jen michybí už jen literatura ;) ..dneska se šlo na sedm ://..vstávat se mi vbc nechtělo a le večer sme byla plná energie jak kdyby bylo teprve šest enbo pět hodin odpoledne... ://...áále udělala sem 55 sklapovaček a už se mi chtělo spat takže dobrý :D..ale bdu muset chodit spávat dřív ráno to nezvládám se stáváním ://:D...ale večer se mi nechce to tak brzo vypínat ve 21:40 ://...co už no...zhítra konečně středa..pak čtvrtek a pak pátek jou :D... v pátek máme že se učíme sami..takže to bude takový volnější :P:).. Mm já jdu do koupelny zeskládat věci s poličky utřít tu poličku a naskládat to tam znovu páč chcu jít ven a už to mám i domluvené tak jdu na to :P:))... venku je už od včerejška krásně!!♥ a teplo!♥ ....táákže nmesedně na zadcích a děte taky ven ;)...čáágo

Tumblr_lhv7rwrt3k1qeogmbo1_400_large

Sexy nohy do kraťasů

20. března 2011 v 11:52 | sabulinQa ^^ |  Beauty
[Tady tohleto budu dělat!!fakt mi tenhle článek pomohl ;)...pak vám napíšu jestli to účinkuje nebo ne ;D...jestli ste už toty cviky na stehna dělali tak mi napište jestli to fakt má cenu ;)..]
Cvičení pro štíhlé nohy
zdroj: Krasna.cz
V zimě jsi možná na kraťásky a minisukně zanevřela, jejich sezona se ale zase nezadržitelně blíží. Jak si do kraťasů pořídit naprosto výstavní nohy?


Jestli si chceš pořídit vypracované štíhlé nohy a zbavit se nadobro rosolovitých stehen, budeš se do toho muset pěkně opřít. Krásné nohy nezískáš zadarmo, bude to chtít hodně dřiny, ale výsledek stojí za to.

Chceš to trochu usnadnit? Známe cviky, které se přímo zaměřují na krásu tvých nohou.

Vnitřní strana stehen

Posaď se na zem, záda drž vzpřímeně, o ruce se opíráš za zády. Nohy drž zeširoka od sebe a vsuň si mezi ně velký gymnastický míč, který sevři koleny. Chvíli vydrž, pak povol a cvik opakuj. Pusť si k tomu hudbu a stlačuj v tempu. Jde to dobře? Zvol si složitější variantu. Zdvihni nohy deset centimetrů nad zem a stlačuj míč, jako v předchozím cviku. Mákne si i břicho.

!!!více pod perexem!!!

Chceš shubnout?Milujte se ve stoje!

20. března 2011 v 11:37 | sabulinQa ^^ |  Beauty
(pardooon :D ale já to sem musela dát!!!! :D...je to zajimavé doost.. :D:)..)
Sex vestoje
zdroj:krasna.cz
Nebaví tě cvičení a přísné diety tě ničí? Hubnout se dá mnohem příjemněji. Správnou polohou v sexu můžeš shodit i pět kilo za dva týdny.
Je pravda, že nejzdravějším ze všech způsobů, jak zhubnout, je prostě se hodně pohybovat. A protože i milostné hry v posteli mohou být dost divoké a dynamické, je i sex jednou z velmi účinných metod, jak zhubnout. Není však sex jako sex. Vše závisí na poloze, kterou si vyberete.

Němečtí výzkumníci uskutečnily experiment, do kterého se zapojilo 500 párů. Tito dobrovolníci měli praktikovat sex pouze ve vertikální poloze, tedy vestoje! Jiná poloha byla nepřípustná a milování mělo probíhat každý den po dobu dvou týdnů.

!!!více pod perexem!!!

Cviky pro štíhlejší obličej

20. března 2011 v 11:33 | sabulinQa ^^ |  Beauty
Oteklý obličej
zdroj:Krasna.cz
Jak se vypořádat s faldíčky na břiše nebo oplácanými stehny, to se píše všude. Co když tě ale trápí oplácanost v obličeji? I s tou se dá bojovat.
Začni v kuchyni

Jako s každou jinou tělesnou partií, i hubnutí v obličeji vyžaduje dietu. Chce to omezit příjem sacharidů a rafinovaného cukru, ty mají na odulosti obličeje největší podíl. Svůj díl mají taky sůl (a taky slané chipsy a oříšky) a alkohol, které zadržují v těle vodu a způsobují nateklost.

Prober lékárničku

Za oteklým obličejem dost často stojí přebytečná voda, kterou v sobě tělo zadržuje. Zhoršovat to mohou některé léky, počínaje některými typy hormonální antikoncepce, přes léky na problémy se štítnou žlázou atd. Přečti si příbalový leták všech léků, které bereš pravidelně.

!!!více pod perexem!!!

Pá-18.3.2011

18. března 2011 v 18:32 | sabulinQa ^^ |  Diary
Ahoj,ahoj :D
Sedím si tu v obyváku polozakrytá na hlavě turban ...umývala sem si před chvilkou hlavu,umyla umyvadlo a schovala spreje do nosu a puzzle ;D...oběd sem měla báječnej i když nezdravej...moc se mi do teho nechtělo ale tak nesnědla sem to celý...já sem poslední dobou jakási nežravka a mamku a tatklu už to štve ale co já snad za to mužu?!...sedím tu v obyváku s tatkou vedle sebe na stole mám malej talířek a na něm dva druhy jablka,hrušku a kiwi!♥ ...hruška moc dobrý není ale jabka sou mňami..a kiwi doufám že taky bude jak minula :P<3 a dívám se s tatkou na prostřeno ;) ...dneska je pátek..na druhou stranu jupí na druhou stranu škodaa že už je pátek...ještě bych toten týden zopakovala.... jian kco celý dny..dělám?..sedím lebo ležím u telky s noťasem na břichu...nic víc... :D...a dívám se na telku nebo tam poslouchám písničky...ale jako nenudím se ;) to je dobře! :)... tak jáá du papa :)<3
5405041230_e030fdc7e6_z_large

Čím si ještě víc zhoršuješ akné?

17. března 2011 v 13:16 | sabulinQa ^^ |  Beauty
akné
zdroj: Krasna.cz
Zázračné vodičky a předražené krémy tvoji pleť nezachrání, pokud budeš svoje akné zhoršovat díky zlozvykům, které si možná ani neuvědomuješ.
Jestli patříš mezi ty méně šťastné, kterým obličej "zdobí" zarudlé pupínky a otravné boláčky, nejspíš taky čekáš na to, až se do obchodů dostane nějaký zázračný krém, který tě ošklivého akné nadobro zbaví.

Víš ale, že proti němu můžeš začít bojovat jednoduchou změnou svého chování? Zjisti, jestli neděláš některou z chyb, které tvoje akné pěkně přiživuje.

!!!více pod perexem!!!

St-16.3.2011

16. března 2011 v 21:28 | sabulinQa ^^ |  Diary
Hooj :P
K Aničce se vyjadřovat nebudu.....nemá to cenu a já už to nechci vidět :/// chudák!!!!! všude to vidím ,slyším!!! :/...no jinak se dneska už mám dobře! :)...byla sem dva dny sama doma zítra su s tatkou ;) achjo už se dopředu chystám až si zas budu schánět zápisky a dopisovat to!!! -.-" ....jinak sem dneska doplnila menu což sem měla udělat už dávno když sem nastavovala dess....ale byla sem líná to udělat :D tak to tu je až ted' ;) jinak su celej den na notasu u televize bud sedím v turku nebo ležím anot na břichu :D:).... a jako celej den na pc ?....bože!!!!:D:// ...já ani nevěděla co pořádně je jestli úterý nebo středa nebo čtvrtek :DD vidíte co semnou ten face dělá¨? :// a ten počítač!!!:D://..ja du si ještě psát než to budu muset vypnout ;) čaute :))*
Tumblr_li5tbzsljw1qi377zo1_500_large

POLICIE NAŠLA TĚLO STRACENÉ ANIČKY!!!!

16. března 2011 v 15:52 | sabulinQa ^^ |  Zablouděné věci


...TO JE TAK ŠÍLENÝ'!!!!:///// vlastně on ju tam zakopal asi ten den co ju unesl.....a tak hluboko,takže tam leží asik půl roku....to je prostě strašný!!!!!!.....našly jen její kosti....ale ještě neví jestli je to Anička ale předpokládají že je..... taková hezká holka!!!! která měla celej život před sebou!!! ........... :(.... PŘEČTĚTE SI TO CELÝ. :///

Po-14.3.2011

14. března 2011 v 11:06 | sabulinQa ^^ |  Diary
Čůůůs :P
Sem doma...tedka jdu k doktorce a pak jedu s mamkou do hranic do GATE... úúú♥ jdu si vyčistit zuby...a pak výjdem..jedem vlakem...du sice k doktorce a ta mě nechá týden doma ale já do školy pudu nebaví mě furt opisovat sešity :///....jak přijedu tak sem napíšu ;)...nebo prostě dnes napíšu :P....tak se mějte ahoj :)))
Tumblr_li0xuibnmk1qdr0s2o1_500_large

Čt-10.3.2011

10. března 2011 v 18:08 | sabulinQa ^^ |  Diary
Čaute♥
Kino bylo báječný!!! :* ten film!!!♥ musím ho zkouknout někdy znova! ;D líbil se mi moc :)))<3 .. a byla sranda :DD kámoška se 2x lekla a na podruhý jak se lekla tak cukla sebou a vysipala si půlku popcornu :DDDDD ajá o tom nevěděla že ho vysipala :DD a já si říkám proč je furt z ohlá :D a tedka se podívám a dostanu takovej záchvat smíchu :DDDD ona třo tam shromaždovala na hromádku :"DDD nebo když vtom filmu byl klid nikdo nemluvil nehrála písnička nic tak mi tikali hodinyk my sme stoho nemohly :DDD takový ticho a jen moje hodinky: tik ťak tik ťak tik
ťak ..... :DD popcorn mám ještě doma s kina co mi zbyl :D ... Mmm jak voněl♥ :D zítra konečně pátek!!! máme pět hodin z šesti ale i tak :DD...mmm du zítra na hokej "asi" :Dještě sem se neptala ale hrajem my proti našm fanouškům :D a je to zadara tak co že? :P♥ a pak bude až v září :"(( nevím jestli to tak dlouho vydržím!!! :D:/<3 ještě se musím naučit ajinu .... :D://...tak já jdu dál poslouchat písničky čus <3
Tumblr_lhpaeefroa1qg2wdxo1_500_large
Mmm♥♥♥♥

[8.3.2011]

8. března 2011 v 20:39 | sabulinQa ^^ |  Diary
Hello Children! :D*
Mám se fájn :)...ještě sním nechodím...nevím líbí se mi jako..ále chce to čas :/:P... zítra jdu do kina !!!♥ na: VARIETÉ (Burlesque) ;)).. s Evičkou :****** těším se♥ koupíme si mini popcorn"! :D vždycky to tam ovní po celém kině!:D♥ a máme se v plíánu vyfotit :D:) taže jestli to bude dám fotky sem pak ;)...ze včerejška mám taky dvě moje nový fotky taky sem pak dám :D* dneksa na pohodu den :) ...odpadl tělák takže sme měly jen do půl jedný :) ...a zítra jako píšem z matiky!!!! ;/ doufám že to napíšu dobře!! jdu si už ale faklt zapisovat ty horory co chcu vidět!:DD mám jen dva napsaný!:D tak se majte ahoj :))

Moje očičko :DD:)))