Chceš shubnout?Milujte se ve stoje!

20. března 2011 v 11:37 | sabulinQa ^^ |  Beauty
(pardooon :D ale já to sem musela dát!!!! :D...je to zajimavé doost.. :D:)..)
Sex vestoje
zdroj:krasna.cz
Nebaví tě cvičení a přísné diety tě ničí? Hubnout se dá mnohem příjemněji. Správnou polohou v sexu můžeš shodit i pět kilo za dva týdny.
Je pravda, že nejzdravějším ze všech způsobů, jak zhubnout, je prostě se hodně pohybovat. A protože i milostné hry v posteli mohou být dost divoké a dynamické, je i sex jednou z velmi účinných metod, jak zhubnout. Není však sex jako sex. Vše závisí na poloze, kterou si vyberete.

Němečtí výzkumníci uskutečnily experiment, do kterého se zapojilo 500 párů. Tito dobrovolníci měli praktikovat sex pouze ve vertikální poloze, tedy vestoje! Jiná poloha byla nepřípustná a milování mělo probíhat každý den po dobu dvou týdnů.

!!!více pod perexem!!!

Výsledky ukázaly, že za těchto čtrnáct dnů účastnice ženského pohlaví shodily od tří do pěti kilogramů, aniž musely měnit či omezovat svůj jídelníček. Ani jedna z nich dokonce nemusela navštívit posilovnu!

Tento experiment je důkazem toho, že i minimální a pravidelný pohyb, a tedy i sex v té správné poloze, ti může pomoci. A také je to dobrý argument pro tvého partnera, pokud se mu do milování příliš nechce ...

Proč při sexu ve stoje spaluješ víc energie? Zapojuješ při něm totiž více svalů, a tím spaluješ větší množství energie. Hlavně jsi mnohem aktivnější, než třeba v misionářské poloze, kdy je většina aktivity na straně tvého kluka.

Jdeš do tohohle hubnoucího experimentu taky? Určitě je to příjemná metoda, jak shodit přebytečná kila.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama