Červen 2011

Tuesday 28.6.2011

28. června 2011 v 11:12 | Sab* |  Diary
No, dneska sem nešla do školy , nestihla bych to přišla bych pár minut po vyučování protože nám rodiče neřekly že vstáváme sami a já si i tak zapoměla zapnout budík...a brácha ho měl až na půl osmí ...umytá a oblečená sem už byla a to už bylo 7:40 ..jenže ještě namalovat atd že... nestihla bych to prostě xP a nebylo mi stejnak zrvona hej..
Ale na oběd musím jít takže v 11:52 výjdu a ve 12 tam cca asik dojdu .. a ve 12:10 končí škola tak abych se tam nestřetla s ......... ;) Tumblr_lnde7ppwli1qbnnb6o1_500_large

.. když už sem sama doma tak si to musím užít !! :D :P aby mamka měla radost tak půjdu pouklidit něco a umýt do koupelny tu poličku a umyvadlo ..a pouklidím prostě co uvidím :D:)
Na prázky chci dát novej lay ;) ...tenhle je pěknej jako líbí se mi ale chci zase bílý barvy a tak :D:) už za DVA DNY PRÁZDNINY !!! áááááááááááááááááááááááááááááááááá <3 :DD .. twl jak já se těším..příští týden v pátek ráno už jedem k moři.. to utíká twl ááá:D*** ...těším se moc !!!!! :) .. já se jdu namalovat a pak poukldiit a pak vyrazím na ten oběd :) :P..
Tumblr_lnbcobtgcw1qjtrmyo1_500_large

Pak vám chci natočit video co sem dostala na narozky :) ..nebylo toho moc.. ale co ;) ..tyjo já už chci prázky !!! omg ! ♥ mám je plně nabytý takže :P.......

- 8.7. (což je příští týden v pátek) jedem k moři ! !!! :D Jsme tam týden ...
- Datum nevím ale jedem do westernu <33 ..
- Jinak spaní ú ségry (možná uvidíme :"/ ...NEŘEŠTE! )
- Každodení chození ven !! :P<3
- Ráno neboli dopoledne na bazén a večer ven ! :P..takže bazéény :P**
- A dál? ... co se domluví s kámoškama :)))<3

Takže ještě si užijte ty DVA DNY školy :DD a jinak si prázdniny užite a prostě UŽÍVEJTE SI <3


Sunday 26.6.2011

26. června 2011 v 21:34 | Sab* |  Diary
Ahoj,ahoj :)
Už je neděle za 4dny mám konečně prázdniny !! :) Těším se mooc !! :) ááá :D
Dneska spím asi v mém novém pokojčku..poprvé tu budu spát..zítra kdyžtak budu spát zase tam s bráchou v pokoji uvidím ale dneska asi tady chci to zkusit :D
Mmm nevím co už napsat :D:/ ..dneska sem ven vůbec nešla byla sem doma ..od rána v pyžamu sem,,nenamalovaná..počasí hnusný ..sice neprší ale je hnusný..a tím pádem na mě působilo tak že mi bylo jaksi divně a unaveně atd..k večeru se to tedka začlo úplně zlepšovat :)
Zítra maj být tropy..sice né takový jak v úterý a ve středu ale taky bdue teplo :)..a tím pádem skoro celej týden :):/// ..achjoo :D
Odpoledne celý sem skoro trávila jen u telky zakrytá a pak sem šla na not a prohlížela sem si skroo až do ted blogspoty... :) ..možná si ho taky založím ale tady to tu mám ráda takže to měnit zatím nechci a na dvakrát psát taky nechci takže zatím ne :D:) ..
Zítra pondělí :/... zítra vám napíšu protože gohleto už moc lidí číst nebude :D tak se mějte páá :)
Tumblr_ln9ntxpjpi1qd0m5eo1_500_large
ááááá :*******

Wednesday 22.6.2011

22. června 2011 v 15:14 | Sab* |  Diary

,, Dnes mám NAROZENINY!!! :) "

..Ahoj:D..Dneska opůlnoci se narodím !! :)... dnes je mi 15let! :) ... no momentálně mi je tedka ještě 14let :)..ale jelikož mám dneska narozky což mi nijak něpříjde :D.. tak mi je prostě už 15let .. :D nu :D:)
Natočila sem vám před chvilou video :).. s věcma co sem si za tu dobu pořídila..co sem nic nepřidávala a tedka nový věci :)..není toho moc protože si to už všechno nepamatuju co bylo :D:) ...je dosekaný neboli pomalý protože to natáčím přes not'as a ten nějakou extra kvalitu nemá takže tak:D...a fotit se mi to nechtělo...zase vytahovat USB...dát do pc... vytáhnout USB pak to změnšit ty fotky a prostě se mi to nechtělo dělat..tohle mi přišlo rychlejší :)
V pondělí byl konkurz...do tančení..přišla sem tam já jediná s kámoškou :D..a udělal isme ho :)..o prázkách soustřdění bude:)..a tak...dám vám sem pak video do jakýho budu neboli už chodím...prostě ty kostýmy,medajle,atd..ááá♥:D...stím tím..mi to nevyšlo...no prostě ne..obrečela sem ten večer hodně.. :/* ..ale co už..hodně lidí si myslelo že sním budu chodit..a jakej na mě byl atd..tak sme si to začínala myslet taky ale no co už...našel si holku no ne našel..ale chtěl ju takže i kdybych mu to řekal dřív tak nic.. ..někdy třeba do budoucna :)..ale to je ještě ve hvězdách :)..prostě mám víc štěstí než rozumu :)..a sem za to ráda..ale nemám to štěstí u klukách což mě dost sere! :/..jinak mám štěstí víc než dost.. :)..ale..no nic:)..
Prázdniny sou už za dvěřmi.. KONEČNĚ !:D achjo video se furt uložuje.. :/..divné "uložuje" :"D..prostě ukládá! :D:/..ještě 20minut..achjo..dám vám to tedy pod perex ;).. já jdu bye! ;)
EDIT: Sakra mám chut' na dort :/:D..mám hlad..proto mám chutě :D..ale na dort..mm <3..není :/:D bude ale :)*
Tumblr_lhtaxtcamn1qb67gho1_500_large

Tuesday 14.6.2011

14. června 2011 v 20:50 | Sab* |  Diary
Ahooj :)
Právě jsem se dodívala na jeden dobrej film:).. " Nekonečný věčírek" ...správně sem se měla dodívat na horor kterej nemám dodívanej...jsem teprve v půlce ..no a na ten nekonečný večírek sem se chtěla jen podívat co to je a hned vyjet..jenže sem se u toho jaksi zasekla:)..a ani mi to nevadí:)
..Zítra píšem s pracovek.. jako s pracovek?... Jo opravdu :"DDD ..no co už:D..neumím to ..podívám se asi ještě an to..uvidím nevím...ale asi půjdu vytřít zem do budoucího mého pokoje..je to pokapany od barvy bílé..sice se tam bude pokládat lino ale co.. :)
......zítra UŽ středa..konečně:)půlka týdne za sebou...no až teda zítra:D
V sobotu jedu s mamkou do Ostravy...do IKEI a vedle ikei je vlastně obchod'ák..hned vedle..pořád sme jezdili do Brna ..v Ostravě sme nebyly už dlouho:).. chci si koupit ještě jedny plavky k mořii abych měla dvoje:)..došlo mi že furt nevím sčím čekám...už bych mu to měla napsat a taky že napíšu že ho chcu...viděla sem že si přidal jednu holku ne moc hezkou ale tak pekná trošku je..a mě hned proběhlo v hlavě že is třeba ted sní píše domlpouvaj se na venek a má ju radši než mě:(... a šárka že na co čekám že at' mi ho zase někdo nepřebere jak toho......(neřešte)...no a já čekám jen na to aby mě víc poznal..ale už čekat nechci ..promarním to zas..proto mu to po tom venku napíšu..ne hned ten den ale prostě napíšu!!..:/* at' to aspon ví :(..:)..sice se jeho odpovědi na to ŠÍLENĚ MOC BOJÍM ale tak co:( rysknout to musím když ho mám opravdu moc ráda!♥..no napsala bych otom víc ale já jdu ..na telku asi..a nebo na pokoj.. mmm já jdu.. ahojte :)*

Tumblr_lg3vp6xsqm1qd3f5co1_500_large
jůů :D** hezký vyfocený..a ten efekt!<3


So-11.6.2011

11. června 2011 v 13:26 | Sab* |  Diary
Ahoj.. :)
Mám se dobře!! :).. ale musím furt myslet..furt... :/..na něj
Včera byly brusle<333 ...BladeNight ♥ ...miluju to!:* ...akorát mě strašně moc mrzí že příští měsíc je nejedu páč jedem k moři hned ráno:(..a ony jsou večer...kdyby sme jely třeba k moři po jedenácté večer jak když sme jely do Bulharska tak by to bylo super!<3 ..ale né my jedem ráno! :"((*

Myslela sem že toty brusle budou ještě lepší než ty první...ale ty první byly lepší.. on se ke mě přidal až ke konci..a ktomu jel ještě na kebab :D:(...takže sem si snim moc nepokecala..ale tak hlavně že vůbec :):**** .. Piju tedka frisco <3 to normální ze zeleným štítkem..jablko&citron...mamka mi koupí s práce ještě to brusinkový..protože to brusinkový mi nejvíc chutná!!:*
Na stole mi leží ajina...učím se rozhovor..protože mě má ještě učitelka zkoušet s: restaurant,family,shopping ..to je myslím vše:D takže se učím restaurant..rozhovor budu dělat s kámoškou :) už to umím skoro:)..pak mi tu ještě leží chemie...tu píšem v pondělí i s pololetkou matiky :"/ achjo...né matika né.!:/ jak já ju nemám ráda tu matiku a ještě takový kokotiny tam dala :(( takže nevím nevím :"(...nechci na vízo 3 :"(
...Jo učila sem se v sobotu..to sem se ještě asi neučila :D..ale nešel mi ráno net..v telce nic nebylo tak sem se začla učit... :)..ale na tu chemii sem se ještě nepodívala..a dneksa už asi nepodívám:D:/...takže zítra no bohužel :/..zítra sním♥ ..jdu možná ven...možná:D prej zavolá ale nemá kredit :"DD* achjo:D:D<33 ...já se jdu chystat namalovat..a oblíct...páč ve dvě zvoní kámoška a já musím jít do tesca koupit oběd..k ťamanům<3 ...mňam :**
Hraje mi tu očko nebo Musix Box, nebo Rádio rubi na kabelovce ;D..notas je už vybitej takže ho du dát na stůl na nabiječku a tam se i namaluju takže ahoj :D:):** ..doufám že mi to sním do budoucna výjde..hodně lidí si myslí že mi řekne JO na chození!!:* ..já vůbec nevím :(..tak dofuám♥..ale víc tak věcí nebudu psát nechci to zakřiknout! :/* ...papa:)

(PS: jo a ve čtvrtek jdu s bráchou na 15ti-letou prohlídku ;DD ale to vás asi nezajmá :"D..)

Tumblr_lmmhx0rgud1qjc8u6o1_500_large

ňu♥ ... I ♥ Boy !!!:******

Út-7.6.2011

7. června 2011 v 14:22 | Sab* |  Diary
SUMMER and HOLIDAY PLEASE!!! <3333

Chci už PRÁZDNINY!!!!! ♥
A nejsem asi jediná že?:D*** ..prostě opalovačky,každodení bazény! je toho moc! <3
Ale už za chvilůůůů!! :***** UÁÁÁÁÁÁÁÁ :D♥♥♥♥
Ještě příští týden si napsát pololetku matiky a pak už jen malinký písemky a opravovačky na dobré známky :))..

Jím tedka zmrzku :D:P... dala sem si tam šlehačku jahodu a dva čtverečky čokolády :D:P♥
Dneska sme psaly fyziku...to mám dobře :D Včera sme byly u zubaře!!! :( ...vrtal mi zub! :( ale přežila sem :):D ...měla sem umrtveno utu stranu vlastně pak půlku jazyka takže sem nemohla vůůbec mluvit :D:/.. protiože sem ho necítila a mluvila sem jak kdybych měla plnou hubu jídla nebo tak:D..a půlku rtu umrtvenýho...:D... už dobrý ale nemužu pořádně otevřít hubu :D:/ nevím proč ...včera sem nejedla 7 hodin...možná o několik minut víc a to sem neměla ještě skoro hlad:D nevěděla sem že tolik vydržím...když su venku tak vydržím myslím ještě víc.prostě nemívám hlad když su venku :D:)
...chci na léto nějaký pěkný šatičky! ♥ nad kolena! ale žádný nikde nic hezkýho:/ ... dobrý zmrzky už!:D...už sem přečokoládovaná..půjdu se najíst :D:) celej týden máme jenom do půl druhý já dneska měla jen 4 hodiny protože sem nešla na tělák..protože se šlo na bazén plavat... ;)...tak schovám si sešit do báglu zanesu zmrzku a dám si jídlo :D pá :)

5778331596_1d77bae867_z_large
podobnou zmrzku tedka jím ..stejná krabička ta hnědá atd..akorát že né ta samá a to samí na tý krabičce podobnou mám :) :P*

0.1 Pictures

4. června 2011 v 18:24 | Sab* |  Zablouděné věci
Nějaké obrázky :P... ♥
Lace34_large


Pá-3.6.2011

3. června 2011 v 22:01 | Sab* |  Diary

Ahoj,Ahoj

Potřebuju se vypsat.
Jo,...asi se mi vrátila nálada k blogu ;)
Ále chce to novej lay ..jednoduchej..nemám nápad takže kdo by mi chtěl udělat napište prosím:))
Sem nasraná!!!!Před chvilou mi volala ségra zničeho nic...že jestli bych letěla snima v neděli TOTU NĚDĚLI do Anglie!!♥ ..já že jojojo! ale proč tuhle co prázky ale to asi nevýjde..a já že to mama asi nedovolí mama že klidně ale že si to nezasloužím že jen hcodím ven jedničky nemám...( ha ale trojky taky ne mám 1-2..zatím takže nevím co mele!!!...a minulej tejden sem dostala jednu 4....a co... nemám ani jednu 5 a jen tři nebo čtyři 4...není to moc..! a to už bude konec škol.roku a já nemám pšktu..no dobře jednu mám ale ta není v žk. a tolik se nepočítá ;))..jestli vůbec se tedy ještě počítá ;D:P takže ju jako nepočítám :P...) vrátila bych se ve čtvrtek a v pátek sou brusle!!!♥ takže bych to v pohodě stihla!!.sice v pondělí píšem pololetku s ajiny ..LEHOUČKOU..opakovačku..a tu si mužu napsat i jindy a matiku píšem bud příští týden nebo tamten nevím..neříkala..tak tu bych si stejnak napsal i kdyby byly známky už uzavřený ;D..učitelky sou takový no..

Chci tam!!!...třeba možnost už nebude možná tak za rok nebo za dva roky a to mi už bude 17let!! chápete? stará koza už budu!!! :"///... ach bože!!! proč mamo proč?!!!!! ...nemužu za to že chodím ven..když chodím každej den ven tak mi říká že lítám jenom p ovenku když sedím jen doma na prdeli tak jí zase vadí že enchodím ven tak co chce?!!!! TWl!! učit mě nebaví..koho taky jo...a neučila sem se sice už dlouho ale tedka moc nepíšem..ale co..zítra jedu asi do olomouce do GATU atd... aspon něco... ale!!! chápete mě?!!! !!! ;/ ...radši jdu čau čau..

085277599f55cd_large
takovej obyčejnej styl se mi líbí!:)..triko takový mám ale né tak volný :///..a krat'asy taky takový mám