Prosinec 2011

Saturday 24.12.2011

24. prosince 2011 v 18:20 | Sejbi. |  Diary

Šťastné a Veselé Vánoce všem !! ;)

Tumblr_lwh1xxvu8v1qd94umo1_500_large

Friday 23.12.2011

23. prosince 2011 v 15:59 | Sejbi. |  Diary
Panebože , jak já se na zítřek těším !!!! ♥ Už jsou 4 hodiny a za chvilu večer a zítra VÁÁÁNOCE! Chci strašně už vánoce ale i nechci.... chci je už a nechci je protože nechci aby tak rychle zmizly :( pak až totiž zase za rok :((( , proto to chci ještě prodloužit a prodloužit... ale chci je hodně , už se nemůžu dočkat !:))) . Ještě nikdy se mi nestalo že jsem dokupovala dva dny před vánocema dárky a nebo den před vánocema dárky , nikdy se mi to nestalo vždycky tak týden před vánocema nebo 4 dny před vánocema sem je měla všechny nakoupený ! Letos ne ! Ještě babičce chci červené ponožky teplý , nevím jestli seženu:/ T'amikůmasi došly zásoby na červenou :DD:/ . A pro mamku taky nějaký ponožky ještě k té voňavce :D. At' nemá jen malou voňavku . ,)))

Tumblr_lw7norsrmw1qdiqo9o1_500-778x525_large

Sem vám chtěla napsát před 3 dnama , protože před 3 dnama u nás POPRVÝ SNĚŽILO ! prostě se chumelilo krásně ! Vstanu si ráno do školy tedka nevím jestli to bylo pondělí nebo úterý , nné středa to byla !:D A odtáhnu žaluzie a krásně sněžilo ! A bylo nasněženo !!! :)) Takže úplně áá :D . tedka se to jenom rozpuští venku ;/ , i když tam nějak extra teplo není :D . Mě je tam teda zima , ale sníh mizíí no . :///

Tumblr_lwnfetixlx1r8k3iio1_500_large

Musím ještě dnes do města pro ty ponožky :D . Doufám že to stihnuu :/ . Mamka dojí a rozpustí čokoládu , ozdobíme zbývající cukroví a je to , tat'ka naporcuje zachvilu kapra atd... a zítra bude: postavení stromku,zdobení , balení dárků , vaření , smažení kapra , atttd . Dnes se ještě musí udělat bramborovej salátek . :)) Dneska si ještě vysaju asi v pokoji , a utřu prach a tak . Nebo až zítra , podle toho jak to stihnu když půjdu do toho města a k večeru chce přijet kámoš . ,)) no zííííííítra vám ještě napíšu !:))) Každej rok tak píšu :D.) . Tak adios . :)))

Friday 16.12.2011

16. prosince 2011 v 17:55 | Sejbi. |  Diary
Konečně vííkend zase ! :-* :D ... Příští týden naposled do školy , a pak prázdninyyyy ! ♥ I když né nějak dlouhý :// . Dnes jsem šla po škole do města , tam jsem koupila čelenku zelenou co potřebuji na vystoupení a šla rychle dom . Doma jsem dala tašku , převlíkla si gatě a letěla hned zase ven . Venku jsem byla s kámošem :))))) . Pak jsem šla za mamkou a pak domů . Za 18 minut se pro mě stavuje kámoška jdeme do tesca se kouknout , potom do večerky pro pitííčko a jdeme k níí ! :) Má dneska narozky :)))) . Ouu jak já se těšíííííím !:D A zakázala mi tedka doma jest :D Nemám na jídlo prej ani myslet . A mám se nechat překvapit co bude tam :D

Tumblr_lw4bd8h0um1qib9uro1_500_large

Zííítra je sobota a to jedu s mamkou do Olomouce , k babičce a potoom do Olympiiie :))) . Doufám že tam seženu nějakej bílej svetr nebo něco bílýho s dlouhým rukávem a at' je to teplejšíí . Potřebuj ia to vystoupení ,D . Noo nemám vůbec na to štěstí twwwwwl . Kam vlezu tam není nebo je ale divnej matroč a krátkej nebo něco tomu je . Spíš to nebývá no . Božeee , do úterka potřebuju ! Při nejhorším si asio vemu tu kámoščinu mikinu se žabou ! :'D Co už nooo .

Tumblr_lw0ggq59vn1qei95oo1_500_large

Venku chčiiiiiiije a chčiiije ! :////// .. Néé aby sněžilo , ono chčije ! To jsou vánoce jak sviňa ! Přes den slunko a někdy k večeru i odpoledne chčije ! Vole má sněžiiiiiiiiiit ! Né chcaaaaat !Noo jako , radši NO COMENT . Noooo za 6 minut je tu , tak abych se šla oblíct a nachystat . Užiiiijte si pátek . ;)))

Sunday 11.12.2011

11. prosince 2011 v 15:40 | Sejbi. |  Diary
Utííííkáá to nehoráázně rychle ! Zítra pondělí a za týden jsou vánoce . Jo dneska ještě za dva týdny :D, ale od zítřka za týden ... hm hm .. , ale jako hodně se těším ! :-*

Zítra zase to hnusný pondělí který nikdo nesnáší ! Nejradši bych nikam nešla protože píšu po druhé matiku , písemku ...což neumím , prostě potřebuji to napsát aspon na 3 ! :/
Koukám na: Santova dcera... nebo jak :D , ale už to končí ,))) UŽ TO ZKONČILO :D Už dneska druhej film s vánocema !! :) Ráno šel ten sněhulák co nebyl sněhulák ale táta toho syna ,D ..no určitě někdo znáte .))

2011-01-17-golden+globes+red+carpet-justin+bieber_large

Týmhle tým kráásným ne , NEJKRÁSNĚJŠÍM! Mám zaspamovanej weit ,D 3 stránky sním mám zaspamované na weitu , a ještě kdesi cosi předchozí stránky ,)) nemá být tak sladkej , úžasnej,překrásnej,všechno prostě... , já nevím co to semnouv poslední době je :/ , jsem úplně scvoklá z něj , z Justina ,)) , jako to jsem vždycky ale tekda je to něco jinýho,potom se mi zdajh sny o kámoších né o všech.. prostě chcu úúúplně vztaaah ! :'/** , nevím jestli je to tedka jenom taková doba a pak mě tio zase přejde, ale děsně mi to chybí, zdaj se mi jen sny že se snim držím za ruku jako s kámošem a odtáhne mě a povídáme si ,je opřenej o zed' a tak.. :/ včera se mi zdál o jednom kámoši dneska o druhým ... , jáj . A taky se furt dívám na videa.. cute couple...to je úplně sladký ! :-* :'(( Achjo , jak mě to chybí, chci to prožívat zase . Ted' . :'( No to je jedno ..............

Tumblr_loy6n5sfw51qmbr5po1_500_large

Já prostě mám hold na kluky smůlu , jinak mám štěstího jak sviňa , a to jsem ráda ..nechápu mám hodně štěstí ale smůlu na kluk mám jak svina , vím nejsem jedinááá .. ale kdyby jste věděli o co jde tak to sami uznáte ,))) . Já ale , nechápu to prostě :D ..... A ani nepochopím . Dám vám sem pod článek pak ty videaaaa ! :)))))) MUSÍTE JE PROSTĚ VIDĚT ! :)) Hodně z vás je určitě viděli ! :)) Protože od pátku ( myslím ) , to video koluje na fb . Já ho měla puštěný tak 20x ♥ , a druhý 4 videa , ještě víckrát, a pořád pořád pořád dokolečka jsem si to pouštěla .

388199_313904115300470_237725472918335_1163733_1783367134_n_large


Po škole jdu zítra s mamkou do města . Potřebuji zelenej šátek , na vystoupení na námku jak budem tančit . Pak si ještě musím sehnat bílej svetr nebo tak . Ale nevím co si mám vízt na to vystoupení na námku jestli legíny nebo takový volný černý tepláky něco jako hoperksý ale nejsou zaaase až tak hoperský ,DD jenom trošec .Porad'te prosíím :) . A ještě chci koupit podpr.... ,))) ... A koupím ještě kámošce sprej , a podívám se po té kosmetické taštičce , ....ale nějakou pěknou chciii . A nikde nic :/ . V úterý jdu zase s kámoškou do města, tam dokoupím do školy jedné,pak durhé kámošce asii , a do hypernovi se podívat jestli je tam ten giiiiigantickej hrnek . Ve středu mám trénink brzo . A ve čtvrtek uvidím jestli půjdu na hokej na ml.dorost a nebo jestli půjdu na trénink , podle toho jak bude vypadat ta sestava na vystoupení na to námko.. no jdu vám sem hodit ty videaaa , čau,ahoj,čus,zdaar,nazdar,ahojkyyyyy , hoj . ;D


Sunday 4.12.2011

4. prosince 2011 v 19:26 | Sejbi. |  Diary
Ještě dva týdny s týmhle týdnem co tedka bude a ten třetí týden už bude takovej pohodovej a potom v sobotu štědrý den! Uteklo to jako ! :D Tenhle článek prosímvás píšu už od odpoledne asi od dvou hodin odpoledne ,)) ..bohužel dneska na mě dolehla lenost jako skoro každou neděli , takže se mi nic nechce a celej den sedím nebo ležím u telky s not'asem . Jenom jsem odpoledne tam míchala těsto na períčky které za chvíli půjdu dělat :P* , měla jsem je dělat už tak v pět abych je mohla nazdobit večer , ale , ach ta lenost! :/ ..Takže zdobení zítra .

Tumblr_lv4e9otnfm1qkgibno1_500_large

Před hodinou jsem si vysála v pokoji a utřela si tam věci . Tot' vše jo :DD a měla jsem dnes dělat:

- Vysát pokoj a poutírat tam stůl,komodu,atd....
- Umýt plech (na pečení)
- Umýt poličku a zrcadlo v koupelně
- Vysát obývák a bráchův pokoj
- Umýt si hlavu
- Perníčky

Z tohohle jsem udělala jen to první ... plech umyla mamka ...poličku se zrcadlem udělám zítra....dnes se osprchuji a umyju hlavu...a možná udělám perníčky , podle toho co řekne mamka . No tak neudělám no , prej zítra . Takže dnes mě čeká sprcha a umytí hlavy .

Tumblr_lvemz7hazm1qgkfuso1_500_large

Zítra pondělí . Chodíme ve škole jak debilovéééé ! Mikuláš , andělé , čerti . Jsem anděl . Nemám nic bílého !!! Jako myslím šaty ! ... Tak tam na mě ve škole zbyla taková hrůza ! neučíme se , jen chodíme ! Nemusím tam jít , teda jako nechci tam jít , na co když se neučíme , jen chodíme jak dementi ! A pak ve čtyři hodiny na námku chodijou čerti,mikuláši atdddddd. A musím se ještě zítra učit na úterý , protože píšem z literatury , bože ! Je mikuláš a ona nám to musí tak posrat tím že se musíme učit ! No taháky to u mě vždy jistěj ,)) . V úterý jdeme po škole k zubaři , juhů nepůjdu sice na odpoledku ale fuuj radši bych tam šla než k zubaři !!!!! Chci si nechat vytrhnout dva mléčné zuby . Neptejte se proč , jen já to vím a mamka s tatkou . Jo nebolej mě sice , ale nechcu je tam ! Ale taky se kvůli tomu děsně bojím že to bude boleet!!!! :(((( Samozřejmě si nechám injekci . Ale když řekne že to nemá cenu vytrhávat tak budu ráda že , ale nechci je tam , ale bojím se!!!:(( :D tak já jdu.