Leden 2012

Tuesday 31.1.2012

31. ledna 2012 v 20:40 | Sejbi. |  Diary
Tak jako nechápu se proč píšu vždycky až večer , ale to je jedno :D . Asi proto , protože se mi přes den nechce ,D ? A večer se nudím . Jó to bude asi tím ,DD . Né jako , nenudím se , to néé ;) :D . Ale tak není toho moc co na dělání a tedka se mi chce zrovna něco psat . Myslela jsem že zítřek ( středa ) bude pohodovej den , ale ! Píšeme z matiky ! , ajiny , přírodopisu . No poserme se !:D .. Není toho moc , já vím , já vím . Aleeee jako ! Den po vysvědčení a nával !:D Sem zvědavá jak dopadne ta matika , jakože jo :DDD . Přírodopis ? ..Tahák to jistí jako furt ted' ;)) . A ajina? Myslím že tyhle věcí dávám . Doufám :D. Dnes bylo vysvědčení , noooo pochlubte see dětičky :D . U mě dobrý :) .. Počítala jsem s pěti dvojkama a mám jen tři dvojky a samí jedničky jinak . Joo v ájině mi přidala kvůli školám ;) . V druhým pololetí kdžy budu mít opět mezi dvojkou a jedničkou automaticky bez zkoušení mí dá tu dvojku , protože mi tedka v prvním pololetí vlastně přidala ;) .

Img1464920778_large

Ještěěěěěě 2 DNY ! A v pátek to úžasné volno !:D:-* , už chci at' je zítra ( ve středu ) 3 hodiny odpoledne ! , protože to bude po škole a bude zbývat jen jeden den ! ;) . No nejlépe bych brala spíš čtvrtek , 3 hod. odpoledne :D .. Další týden , opět celej týden do školy a paaak ? VOLNOOOO TÝDEEEN ! Bohužel to uteče zase jak sviňa ! A v březnu myslím není ani jedno volno !:( Nevím tedka , ale myslím že není :/ . Hele jdu se kouknout na tu ajinu , zdaaaaaaarec ;).

Monday 30.1.2012

30. ledna 2012 v 15:38 | Sejbi. |  Diary
No už je ZASE PONDĚLÍ ! Achjo :/ , přežít ještě 3 dny , a pátek volnooooo ! Pardoon že sem se neozvala bud nebyl čas,nebo se mi nechtěloa nebo blog blbne že v nadpise může být max.4000 znaků ...a prostě mi to dělá často , nechápu co to je , kokoti ;D .. pardon ..ale jako .. ;) Zítra se rozdává vysvědčení a já už ted vím že mám vyznamenání protože to říkala učitelka,nechlubím se ,ale prostě sem strašně ráda za to :) ! Včera jsem byla bruslit na zimáku , jako nestála jsem na bruslích 2 roky a to jsem uměla dost dobře bruslit ;D na vše sem si troufala, ale dneska sem se bála jestli nespadnu a ne :D ke konci už to bylo úplně nejvíc vpohodě :D:))

Tumblr_lucq592tay1r3of2yo1_500_large
V sobotu jsem byla s mamkou v Ostravě , v Ikei a pár obchodech , ajo dobré to bylo :) . V létě půjdu na brigádu at' si můžu koupit konečně Ipod ! :) Ta moje mp3 je sice dobrá ale furt měnit ty baterky , to je o nervy :D Protože se nějaký rychle vybijijou . A Ipod chcio dlouho už! :) Achjooooo už chci léto sakra!:D:/ A s tým prázky a všechno !:( .. Tedka jak pořádně má přituhnout a přituhlo , to je děs, tam se venku vůbec nedá být , a to má ještě víc a víc přituhnout ! Až padne -20°C a nejmín -17°C nejdu do školy ! :D Jako nehodlá přimrznout k chodníku jen co vylezu !:D Zítra píšem literaturu ( divadlo ) tak se na to musím podívat než půjdu na trénink :// .

Thursday 19.1.2012

19. ledna 2012 v 15:17 | Sejbi. |  Diary
Koneeeeečně , konečně se mám fajn :D
Včera jsem se měla zrovna vtipně a hyperaktivné a nevím co ještěěěěě !:DD
Nj energy drinky dělaj divy ! :'D Ale i kámošiiiiii ,))) :D :P
Ve čtvrtek což je dnes jsme psali pololetku z češtiny , doufám že poslední písemka ! No pak se mám jít ještě vyzkoušet z fyziky (možná), ale to není písemka ale co taky to zhrnu do písemek !:D
Achjo , v tý fyzice je toho vážně moc ! Oni si asi myslí VŠECI UČITELÉ NA SVĚTĚ že máme v tý hlavě počítač nebo knihovnu ! Protože to není možný jako !:D To bych chtěla vidět je jak si to všechno pamatujou oni to co nám zadávaj se učit ! První bych řekla.. Prvně vy a pak my !:D

396863_343121485701900_100000121536138_1501573_1641397474_n_large

Užžžž chci páteček sakraaa ! :D:(<3 A vííkend , aspoň týden volno ! Když už né vííc tak aspon ten týden ! Prosím !:( Jo já vím že jsou pololetní prázdniny 3.února ...což je pátek takže se nám sobota a neděle prodlouží BOHUŽEL JEN O JEDEN DEN !:( a pak jsou jarní prázky a to 13.února do asi 17.února , nějak tak končej . A to je ten týden no , aleeee já chci i tedka !:D:( Potřebuji fakt volno !:/ aspon ty tři dnyy oddych potřebuji , a né jen já ! :/ Jinak jako joo včerejšek vydařenej den !:)) až na opět.. na školu ,) ! ... Fuj . ! A hokej , úúúúúúúúúúúúžasnej !:D :))))<33333 Dneska mám opět trénink , doufám že ho dneska stihnu !!!! :D Ale jo ! Příjdu včas ,)) .. ( doufám ).. :D

Tuesday 17.1.2012

17. ledna 2012 v 19:14 | Sejbi. |  Diary
Už od pondělka jsem ÚPLNĚ bez nálady , včera po tréninku se to zpravilo , trochu , né úplně ... ale zpravilo :) ..dneska taky sem byla bez nálady , tedka když nejsem ve škole , v tuhle dobu , tak mi je fajn :) , nejsem nijak hyperaktivní nebo prostě s vtipnou náladou a humorem a se suprovou náladou jak bývám . Mám ju jen fajn . A v náladě to jenom jde . Co užž no . Nevím co to semnou je . Ve škole sedím , málo mluvím , ve vyučování chvíli poslouchám pak už neposlouchám jen se dívám na hodiny a chcu jenom co vejdu do školy dom . Jo to asi každej ,))) . Ale prostě semnou není něco v pořádku . Tvářím se jak po smrti . Neusmívám se vůbec , každej se mě ptá co mi je , já neodpovídám . Všechno mě sere , (skoro všechno ,))..ve škole spíš všechno )) . Jen donesou nějakou neočekávanou písemku učitelé a já úplně nadávám , jo i nahlas , a říkám..si děláte prdel ne ?! Ale né jim do očí .. ,D .. nevím co to semnou je :// Jen doufám že to nebude trvat celej týden , teda do pátku . Než skončí škola , mimo školu su skoro normání . Než tu školu vztřebám do sebe . Pak mi je už fajn . Ale nálad moc nestoupne .

Tumblr_lu5xkvwnbz1qlms1wo1_500_large

Vždycky příjdu ze školy , tat'ka na mě mluví a dělá opět ty svoje srandičky . Já jen řeknu ... nemluv na mě ted' ..a sednu si do obyváku s not'asem k telce a jsem potichu z vůbec žádnou náladou . Tat'ka to toleruje , dnes se mě ptal jestli mi nic nikdo neudělal , já mlčela . Nechce se mi prostě mluvit no ! ,) .. Jsem z tý školy tak vyšt'avená i když tam nic moc neděláme , všechno mě tam sere , hlavně ti lidi ! ... Už chci víkend jenom ! :(
Zítra jdu na hokej s kámoškou , tak jenom doufám že zítra už tu náladu budu mít i ve škole už . A že na hokeji se mi zpraví !! ;) .. Nejlíp na VÝBORNOU ! :( A potom trénink , tam se aspoň odevšeho odreaguju :) a tam se mi ta nálada zpraví .. .)))) ... No já jdu možná do sprchy ale určitě si umýt hlavu ,)) , a potom k telce na Ledové Ostří 3 .

Sunday 15.1.2012

15. ledna 2012 v 14:51 | Sejbi. |  Diary
Sobota - ÚŽASNEJ DEN ! Spala jsem u kámošky , dopoledne až do odpoledne sem byla v Olomouci a nechala sem tam u babičky řasenky a tužku , achjo větší dement jako já snad ani není ! Kdyby mamka nekoupila v pátek řasenku tak jako nevím ... Sice je voděodolná ale cooo , aspoň něco .
Jak jsme přijeli tak jsem byla doma ještě tak dvě hodiny a pak jsme šly do tesca nakoupit věci a pak do večerky pro pitííčko <3 , a s tama sem šla ještě dom si pro věci a šlo se k ní .
Hej co jsme dělaly , to bylo moc ! :'DD . Ty fotky . Achjoo :'DD , radši nezveřejňovat nikde ty fotky , jenom tak z tých milion fotek tak max. 5 :D .

167737_1762808106390_1124705854_31994701_3050011_n_large

To byl mazec prostě .. :'DD , nám ten alkohol stoupl asi hodně do hlavy :'D , coo noooo :D .
Furt si myslím že je dnes sobota ! :((( A zítra ještě volno , ale ono ne ! :( , ještě půjdu ven a pak se učit matiku a ajinu ...z ajiny mě zítra zkouší a z matiky píšeme pololetku ! Tak mi držte palce na obě! Hlavně na matiku ! :(( ... se mějte , užijte si neděli ,D

Friday 13.1.2012

14. ledna 2012 v 9:38 | Sejbi. |  Diary
Noooo . Dobrej to pocit sem psát zase po dlouhý době :D .
Úspěšně jsem změnila lay na první pokus . Chtěla sem něco jednoduchýho takže když se nelíbí , tak at' si prdel políbí ,)) . Mě se líbí . I když to mohlo bejt lepší , ale kalíím na to . Nechci se tu drbat z layem ,D . Fotit už nebudu co jsem dostala na vánoce :) Jen když budete chtít tak vám to jen vypíšu :) . Jinak se mám jako fajjn :) . Po tu dobu co jsem nepsala se stalo strašně moc věcí ! A psát to tu nebudu :) . No doufám že ted'ka budu už aktivnější tady :D.

Tumblr_lu8kxbdsj11qg0gmqo1_500_large

Dneska spím u kámošky . Děsně se těším jako !!!! :D Užijem si to úúplně mooooc ! A ještě do olmika :) . Za babi a do olympky se kouknout ,)) . Achjoo už chcu tak 5.června .. nevím proč zrovna 5.6. proč zrovna pátýho ... ani nevím kterej je to den , ale tak už chcu totiž práázky ! :(* A mít za sebou rozhodování na střední a samí písemky ! Achjo proč je všechno tak složitýý :(( . Já vím článek nic moc , ale nenapadá mě co napsat všechnooooo . No tak potom ještě snad napíšu :) .

0.5 Pictures

13. ledna 2012 v 20:42 | Sejbi. |  Zablouděné věci
Tumblr_lwrya9gobx1r14gyzo1_500_large

c.č.

Infoooooo :D

12. ledna 2012 v 20:11 | Sejbi.
Vyyyy opiiceeeeeee . :D AHOOOOOOJ NE ? :D Nepíšu článek jen vám chci oznámit že tu njesem protože.... jsem líná sem napsat , nechtělo se mi , bez blogu mi bylo fajn :D , tréninkyyy , školaaa - tedka samé písemky , a napíšu sem až budu mít novej lay at' je to takový lepšííí ,D ..jenže problém , nevím jakej ,D.... :// VŮBEC NEVÍM JAK BY MĚL VYPADAT ! ://

Takže mě tu očekávejte ;)) , ale nevím kdy :D Až prostě budu mít nějakej lay , což nevím vůbec jakej :/ , snad brzo najdu :D .. protože už mě chytá ta nálada na psaní článků ,D