Březen 2012

Monday 26.3.2012

26. března 2012 v 15:00 | Sejbi. |  Diary

5 dní do Regionu.


Sobota - normální ráno , umyla jsem si hlavu a šlo se pak k babičce. Přijel tam ten strejda . Byla jsem tam hodku, a valila za pet'ulou:-* , jsme byli u nás , pak šly ven. K večeru jsem šla k ségře , spala jsem tam,).. U nic dobréé , pilo se vínko z kolou . Konečně to víno mužu snést ,D.. nemohla jsem ho tak 4 měsíce ani cítit ! .. možná některým dojde proč ,D .. byl hororovej večer ,).. pouštění hororů ,D..spat se šlo po druhý hodině ráno, já usla až nějak po třetí,nemohla jsem usnout.

Tumblr_lzs0hldeh51qe19zpo1_500_large
<33333333

Neděle - probuzení u ségry, po obědě hned , oni jeli do Žeravic , mě zavezli dom. Došla jsem dom,hned valila do tesca pro bráchův obět. Došla jsem nachystala si tašku a šla pro Pet'ulu♥ , jeli jsme i s mamkou do tých Hranic do GATU ,)) .. Plno věcí jsme se zkoušely , ale nic jsme nekoupily :/:D .. TEN ČAS MĚ SERE ! :/ chodit dřív dom! chodit spát dřív ! vstávat dřív ! to je hrozný!:/

Tumblr_lnp5jfsqy11qlmlyco1_500_large
Dnešek . no nešla jsem do školy , šla jsem k doktorce..kašel se mi vrátil ,)) vlastně mi ani nezmizel :'D .. a to už je měsíc co jsem byla nemocná ,D.. čekala jsem v čekárně 2 hodiny ! .. brali mi krev:/ , pak jsem to musela odníst do laborky a šla jsem na oběd . tedka si tu sedím .. a půjdu se podívat na zimák na hokejsty :-* maj akademii jakousi ,D ..pak na trénink ,)) . zítra možno půjdu do školy nevím, neměla bych ,D ale asi půjdu..a ve středu na kontrolu k doktorce a možná mi dá ty samé antibiotika co minule ,D..hlavně že mi nezabraly ,)) . čtvrtek zubař..takže asi taky né škola protože bduu mít umrtvenou držku takže nebudu moct mluvit ,D když se mi umrtvý celá huba ,D.. a jedině v pátek bych šla do školy ,DD .. tak nevím jestli zéítra mám jít. to je fuk..a v sobotu soutěěěěěěž !:)) .. ahoj ..

Saturday 24.3.2012

24. března 2012 v 13:10 | Sejbi. |  Diary

7 dní do Regionu .


Pardoooon že jsem nenapsala , chtěla jsem ,fakt ! :-*
Omlouvám se!:) ...
No jako tenhle týden se toho stalo ,DD . První NEJhlavnější novinku vám řeknu . Jsem zadaná ;) . Ano z tým předtím "kámošem" jak jsem s ním byla venku ,D . Už to není kámoš nooo ,D.


Včera byl hokej , SD (starší dorost) , byl tam i on takže jsem sním jakoby strávila včerejší večer ,D ...
Před chvílí jsem si umyla hlavu ,takže vlasy mám v turbanu ,DD . A ve dvě jdeme k babičce , přijede strejda , přijel teda , dnes přijede sem .. z Německa ,)) . Bydlí tam totiž . A jezdívá sem jednou za 3-4 měsíce. jak kdy, někdy za 5 měsíců , a je to černoch ,D.. . Takže tam jdu na hodku , potom jdu pro Peťulu a jdem ven :-** , vůbec nevím co budem dělat ,D . Ale venku je tak krásně ! a horko !:D teplo noo , ale na slunku horko :D . A k večeru jedu k ségře, spím tam ,)).
Tyjo už příští týden v sobotu soutěž ! ,D .. ooo ! :D..jako joo těším se ! ale uteklo to jak něco , jak sem to odpočítávala tak chyběl měsíc a tedka už týden :-O ...

Tumblr_m10julcqva1qbqq8zo1_500_large

No jako pak vm sem hodím moej nový fotky ,D.. je jich 6 a jsou skroo všechny stejný, no podobný , ale cooo ,))) . Zítra asi jedu s mamkou do Hranic do GATU ! :) ..
Jak přijedu ze soutěže tak sem vám dám nějaké fotky ,)) . Pokud budu moct ,D.. video ( videa) naše , nesmím dát nikam ! Až po všem takže to o velkých prázkách ,D.. protože aby asi nikdo se neopičil z našema krokama a tak ,) . Chci se tam vyfotit z holkama a tak , tak uvidím ,).

Tumblr_m08e9zmla01r7m9kyo1_500_large

Je mi horko ! :D Sedím tu u stolu , na mě paří slunko . Protože každej den takhle kolem jedné dopoledne/odpoledne mi do pokoje svítí slunko ,D ... no jako už nevím co psat :D půjdu se pomali namalovat a chystat ,)). užívejte víkendu'!:)

Monday 19.3.2012

19. března 2012 v 16:29 | Sejbi. |  Diary

12 dní do Regionu .


Tak jako víkend utekl zase rychle jako každej .
Pátek - Město a venek s Pet'ulínkem :-* , bylo fajn! ♥ .. K večeru jsem šla ven s kámošem . taky bylo fajn :D:)
Sobota - Mamka mě vzbudila že za hodinu a půl jedem do Olomouce , tak jsem se pomalu vyhrabala z postele a šla se umýt, namalovat a oblíct . A pojest :DD . Pamatujte .. SNÍDANĚ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ZÁKLAD DNE !! :DD .. . Cestu tam jsem poslouchala MP3 jako každou cestu nějakou autem :D a dojeli k babičce tam jsme tak půl hodky byli a jeli do Olympie , tam jsem si koupila jen v Tally Weijlu něco jako svetřík takovej ten delší ,)) . Barva je taková karamelovo-hnědo-béžová . Mám doma šedej svetřík, černej, a chtěla jsem takovej starorůžovej jako barvu nebo hnědej nebo takovej krémovej , a ten mi zrovna i sedl tak jsem ho vzala no:) .. V NY jsem chtěla to neonový žluto-zelený tílko , bomba na večerní bruslení a prostě i tak :D ale já sháním to neonový růžový ! :/ nikde nic !:/ kdyby jste věděli kde je to růžový , úplně zářicí neonová barva jako na zvýrazňovači tak dejte prosíííím vědět :D .. Minulej rok byly v Tally Weijlu, ty růžový neonový tílka , ale hned byly pryč ! :/

Tumblr_m0oijocltm1qkhxx7o1_500_large

Neděle - vstávání v 7:50h. a chystačky, malovačky, oblíkčky a razila jsem na soustředění ( víkendový trénink ) .. tyvole ! To bylo dělo jako prase ! Hej toto , už nechciii zažít !:D nj nechtít můžu ,D .. Ta nám dala tak zabrat , že div jsme došly všechny dom . Fakt se jako divím !! 4 hodiny jsme to měli , od 9h. do 13h. odpoledne.. Byla jsem vyčerpaná , unavená , ale tak po dvou hodinovém oddychu doma jsem razila ven pak .. předtým ještě jsem hodila sprchu a umyla hlavu ,to se nedalo ,D . Chtěla jsem na kolečkový brusle , ale to bych nedojela ani ten kousek taky do parku ,D fakt že ne :/.. Kolena mám krásně zbarvený do hněda ,)) , takový kolečka tam , ano ano modřiny vládnou :DDDD .. tyjo , tak tak chodím , bolí mě všechno , vážně všechno !!! Za krkem , ruce , nohy, prdel !! , nohy nemůžu dát skroo ani k sobě , sedám si na židli nebo na něco jak důchodce, jsem horší než důchodce beztak , ale když ono to tak bolíííííí !!! :D:// ..

Sunset_193951475_large


Dneska škola na pohodu , neměli jsme do půl třetí , odpadlo nám odpoledko takže jsme měli do půl jedný . Aspon něcoooo ! ,D:P .. Musím se naučit dnes děják ..zkouší mě..protože jsem nepsala test , byla jsem nemocná . A musím se naučit básničku tyvole !:D do literatury na zítřek . A píšem ještě z matiky , božee !:D:// .. a mám dneska trénink , a včera ke konci soustředka nám říkala že od pondělí máme tvrdej režim , no tak jestli fakt , tak jsem důchodce zatm na neurčito !!!:D néé !:D:/ .. vždyt to bylo dělo včera, hnus , fuj a au !:D:/ .. A zítra hola na sedm , a odpledko nám asi neodpadne :D:/.. achjo , ale zítra jedu s mamkou možná do Hranic do Gatu ,možnáá .. tak doufám ,D .. valím se učit ..

Thursday 15.3.2012

15. března 2012 v 20:20 | Sejbi. |  Diary

16 dní do Regionu ! :)


Jako přiznávám se . chtěla jsem napsat tak před dvěma dny , ale blbl blog ! Nešel prostě ! hajzli ! :D:/.. potom jsem chtěla napsát včera, no znááte to .. s někým si píšete, brouzdáte po netu pak se zapomenete a podívá te se na hodiny a je plno hodin a to už nemělo cenu ,D .
Zíítra je konečně pátek , znova jsme se dočkali víkendu ! Ááá :D Jdu s kámoškou ven , a tak:) ..

Tumblr_m0ha9cdl0e1rnia9do1_500_large

V sobotu jedu s mamkou do olomouce,jdem k babičce a pak do olympie!!!! :-* kde jsem nebyla už 2 měsíce !:D tyjo . takže se těším ! :-*:) .. a v neděli od 9h ráno do 13 h. odpoledne soustředění ( víkendový trénink ) .. a potom pondělí zase fuj škola .. :/

Tumblr_m0omiyxocs1r6ipclo1_500_large

Dnešní trénink byl dobreej ! fajn fajn fajn :-* Bolíí mě všechno , skoro všechno , ale to je detail že ,D .
V D2 máme street už hotovej , v discu se to ještě bude předělávat trošku , nemám ráda předělávání a když se něco mění v sestavách a tak celkově ! ,D aspon že se nemusí street měnit , ufffff . Tákže si zítra užíjte pátek po školeeee , a zítra snad nebo v sobotu napíšu lepší článek :D ...

Sunday 11.3.2012

11. března 2012 v 11:28 | Sejbi. |  Diary
Jooo jako týden jsem nenapsala ,D . Ani se nic myslím nějak zvláštního nestalo .))) . Včera jsem měla soustředění ( víkendový trénink ) , měla jsem to na 9h. ráno do 13h. odpoledne ... takže sem v 7:45 vstala umyla se , namalovala najedla, a v 8:45 sem už stála venku a čekala na kámošku a v 9 to mělo začít... Jo uteklo to rychle :)) .. ještě bych tam tu hodinku klidně byla ,D.. 4 hodiny jsme to měli ,).. A příští nedělu opět . na 9 do 13

1299710-10-1328908419023_large

Určitě každej tohle znááme ,)) .
Zítra ta pojeb. škola !! Jáj ! .. Píšu z matiky .. a dnes se musím učit na hnus chemii i když je v úterý ale já mám zítra do 8večer trénink a v devět se už nemíním učit . Jen po škole ještě bdu chvíli pak . Za chvíli jdu na skok do tesca tak bych se měla jít chystat .

Tumblr_lyoh6we6x71r70ntqo1_500_large

Jinak nějak zdravá ještě nejsem ,DD . Noo jako co .. kašlu furt.. sere mě to ,ale co nadělám..nechápu proč mi ty silný antibiotika nezabraly , asi protože jsem nebyla v klidu a měla sem být , ale to už je fuk ,D . Budu si sem psát dny , za jak dlouho je první soutěž , abych byla v přehledu ,DD . . Tak se jdu chystat .

9283_large

20 dní ... :-*


Thursday 1.3.2012

1. března 2012 v 20:58 | Sejbi. |  Diary

Všechno nejlepší Justine ! ;):-* k 18tinám . ♥


V úterý jsem šla k doktorce, jsem nemocná jak už víte ,D . Brala jsem jakousi medecínu a neoangin na krk . Dnes jsem byla na kontrole a prej je to stejný ale jiný a bez antibiotik by se to prej asi nevyléčilo , tak mi dala třídenní antibiotika ,)) . Super . A to jsem chtěla v sobotu už ven ,D. A týden nemůžu cvičit ! .. Takže na tréninky se mužu chodit jen dívat . Ale ve středu nebo ve čtvrtek bych chtěla už cvičit . :/ Mám kašel jak blázen , krk bolí jak nevím co a dnes se do toho připletla i rýma ,D. Však proč nééééééééééé ,DDD -.-" .

402672_245979758809103_100001912422411_637924_568699417_n_large

V pondělí bych měla už jít do školy . Mama ale řekla že mě pustí jen pokud už budu nějak v pořádku ,D. Achjooo !:D Furt jen ležím nebo sedím s not'asem v pokoji nebo v obyváku u telky , pořád s not'asem ,D . Dneska ráno asi kolem sedmé jsem se vzbudila protože jsem se dusila kašlem . Fuj . jak tohlensto nesnáším ! ... Kdo má pak v klidu dál spat !? .. Potom o hodinu pozdějš mě probudila děsně ucpanej nos , a za nějakých pár minut tatka s medecínou a teploměrem, medecínu jsem do sebe kopla čapla teploměr dala pod pažu a usla dál,pak mě probudil tatka jak otevíral dveře ,D.

Tumblr_lzqikfdnrh1qieq9mo1_500_large

Teeed si tu sedím v posteli , dopila jsem horůcí nápoj ( něco jako čaj ) , a chviličkama se tu dusím kašlem ,D. Co jinýhooo . A píšu si a poslouchám písničky :D . Půjdu si ale tedka změnit velikosti na obrázcích abych si to mohla dát do mobilu . Tak čaute. Užívejte si i za mě ti , co nejste nemocní ,DD .