Červenec 2012

Sunday 29.7.2012 - HOLIDAY

29. července 2012 v 21:02 | Sejbi. |  Diary
Ty prázdniny strašně rychle utíkají ! :-O Už bude srpen a za měsíc škola ! :-OO bože :'(( .. vůbec nechcii . střední , poseru se z toho učení ! ://
Dlouho jsem tu nepsala,a to jsem si myslela že budu psávat skoro každej den ;D . Prostě se mi vůbec nechtělo psát,a nic okolo blogu. někdy mám takový chvilky, že se mi nechce na blog a věci okolo blogu. Ale to už je zamnou, a články už budou přibývat ;) .

Tumblr_m7sgtw0bnq1rcr0p5o1_500_large

Úžasnej obrázek !!! :') Ta voda prostě ! <3
Za tu dobu co jsem nepsala, jsem spala několikrát u ségry, tam pořád u ní popíjeníčko asi víte čeho :D .. A taky to tak pak vypadalo ;DDD ale pšššt . Toten pátek možná bude taková oslava v Žeravicích, kámoš má narozky, a ten kámoš je od ségřininýho přítele brácha... tak se tam možná bude i spát , uvidíí see :))

Tumblr_m7w0r8w55q1rpj34xo1_1280_large

Krásně opálená ! a hubená ! a ten piercing !! taky chciii ! :(( ..taky že mužu mít,uuu :D:P
Pár fotek z dovolené nevím kdy přidám, ale přidám takže je očekávejte, ale vážně nevím kdy ;D .. prvně je musím zmenšit protože jsou strašně veliký . a minulej týden jsem si v tally weijlu koupila hodinky <3 tak je mám vyfocený, tak sem vám je potom dám:) .. z 349kč (asi) .. na 99kč ..tak neber to žeee :DD a ještě když jsou tak pěknýý !:P už jsem se po nich dávala strašně dlouho, ale chtěla jsem růžový :/ bohužel nebyly už, jen modrý a takový trochu neonový žlutý.

Tumblr_m7ouaf70d61qg6k43o1_500_large

Krásnej obal !!!!!!! <3
Už mě za dnešek bolej záda !! Z toho sezení ! na baloně,všude,potřebuju si tu páteř na chvíli natáhnou :/:D už nepomáhá ani prokřupní a protažení . před chvílí jsem si dolakovala konečně i druhou ruku (manikůra), dřív jsem nemohla,byla u nás návštěva.. ségra s přítelem a synovcem a děda se tetou a psem :D jen si tam ještě musím dát průhlednej lak,ale to bud' zítra nebo ještě dnes, ale tedka si jdu zacvičit, a pak sprcha a asi nějakej film :P páčko.

Monday 16.7.2012 - HOLIDAY

16. července 2012 v 16:55 | Sejbi. |  Diary
Takže včera jsme přijeli asi v šest večer, potom jsem šla ještě kolem deváté večer ven:D se projít . Bylo to tam fajn jako každej rok :) jak sem psala vždycky..nikdy z tama nechci odjet ! a pořád to tak jee!! :/:) .. až mi bude 18-19let. tak si tam půjdu na brigádu ! protože to tam mám opravdu ráda a považuju to tam jako muj druhej domov :D:)))) . Fotek je mooc,děda mi půjčoval ten kompakt ,takže mám asi 331 fotek :D a nevím jestli sem mám nějakých pár dát..

1006680-12-1308483787543_large

Sorry za ty chutě,ale já to sem prostě musím dát !:D Nebudu přece slintat sama žeee :P
Dala bych si kofolu nebo energi nápoj. energi mám v ledničce a ve skříni ,ale z ledničky si nechci zase tak rychle vypít protože to je Monster a toho si musím vychutnat :D:P a ve skříni mám na soustředko . achjo,už mi ty horka chyběj jako:D chci aby bylo už teplo, nechci vedro na zdechnutí ale teplo aby bylo na koupání ,ale né vedro na zdechnutí :D :/ nevíte kdy se má začít oteplovat ?

Tumblr_m6a8yfdmfw1qeojxio1_500_large

Proč nejsou i u nás takový kornoutky ?:/:D , nojo česko, to nesahá ani americe po kotníky !:D přeju si umět úplně anglicky ! ale fakt,úplně perfektně ! ://
To není možný,skoro týden sem tu nepsala a nevím co vám už napsát :D takže asi napíšu zítra, třeba toho bude víc co napsát :D:) takže jdu si číst blogy a potom hned čumět na film , aloha :D

Pozastavení 10.-15.7.2012

10. července 2012 v 10:31 | Sejbi. |  Zablouděné věci
POZASTAVUJU na 6 dní , v neděli se vrátím :) .

Vůbec nevím jestli přijedeme odpoledne nebo k večeru nebo večer,ale spíš večer :) .
Jedeme do westernu do Šiklova mlýna , jako každej rok ;) . Jezdíme tam už asi 7 let , každej rok . A pořád se tam těším ,a pořád z tama vždycky nechci odjet :/:D . No toten rok k moři bohužel nejdeme :((( . ALe tak co,příští rok kdyžtak . Tak se tu mějte, nesed'te doma při tom pěkným počasí a jděte ven nebo se koupat někam ! .) A užívejte si ty prázdniny ! Protože vááážně děsně rychle utíkaj ¨!! :( AHOJ ! :)

Tumblr_m6tfjdf2ap1qihcnro1_500_large
Food-hamburger-photo-photography-favim.com-447706_large
haha.musím vám udělat trošku chutě :PP:D

New in: Červen

6. července 2012 v 12:18 | Sejbi. |  Zablouděné věci
Orsay - sleva ze 149Kč na 60 Kč


Orsay - sleva ze 109Kč na 60Kč

více v c.č