Listopad 2012

Sunday 18.11.2012

18. listopadu 2012 v 16:25 | Sejbi. |  Diary
Ten čas letí jak blázen ! .. za měsíc skoro vánoce, omg :-O !! ..utíká to strašně rychle, zachvilu silvestr,ještě je brzo na novej rok,strašně rychle to uteklo,jak kdyby jsme byli v nějaké časové díře O_o :D:///

Tumblr_mdounro8sw1rln931o1_500_large

Jinak noha už je ohodně lepší.))) už mě ani skoro nebolí,ale když chodím trošku dýl bez berlí tak začne bolet,takže potřebuju berlu/berle:D ...no v pátek jsem byla na tanečních se zase dívat.) protože jem nechtěla sedět doma, včera jsem byla v olympii a večer venku. v olympce jsem si koupila 2 trička,šálu a kabelku,a tenký pásky..ale tu kabelku s šátkem dostanu až na vánoce,možná i to jedno tričko.. a jak jste si víken užili vy? co jste dělali ?.)))

Tumblr_md50g3pwxa1qhwujoo1_500_large
trošku chutě vám udělat, neuškodí :D:P

Jakoo vůbec mi nepříjde že je dneska neděle,ale vůbec jako ! :-X příjde mi že je sobota,ale úplně :DD:/// tenhle víken utekl tak rychle jakoby vůbec nebyl :XXXX :/ achjoo..at už je pátek sakra:D:/

Tuesday 13.11:2012

13. listopadu 2012 v 17:45 | Sejbi. |  Diary
Od včerejška s berličkama:D:/ . No mám naraženou patu. V těláku jsme šplhali :X ..a jak jsem lezla dolu tak jsem se podívala a to vypadalo jako bych byla nad zemí trochu už, a tak jsem se pustila a byla jsem teprve v půlce ,D a tvrdým nárazem jsem dopadla na patu, takže skoro ani na tu nohu došlápnout nemužu. Jeli jsme do nemocnice,tam bylo plno,tak jsme jeli zase zpět k mojí doktorce, musela sem samozřejmě na rendgen, pata naštěstí není nějak zlomená ani rozdrcená (rozstříštěná) a žádná poprasknaý vazy nebo co:D jen naražená,ale naraženina někdy bolí víc jak zlomenina ;).. takže nožka bolí no..
Tumblr_mcuw7u6g6m1riao04o1_500_large

Božinku, at' už je pátek, a né protože se ulijem z nevím kolikati hodin ráno,protože jdeme do kina se školou na cosi, a beztak se do školy pak vrátíme ale neva. Aspon něco:D.. zítra písemka ze zemplu :X .. zkouší z ruštiny, a čtvrtek nejhorší :X hnus písemka z literatury a čtvrtletka z matiky :'( achjoooo,musíte mi držet palce ,jasný ?! :( prosím :D

56508db492piixwbd_77271_8596831fe0_large
mnami,mnam <3

Ted se dívám na Gilmroky ,pak se podívám jen na chvíli na nějaký učení,protože budu mít jen tak 10-15munut čas,a pak valím na trénink,samozřejmě se jen dívat :D tak alooha :)

Řasenka RIMMEL LONDON - Scandal Eyes

6. listopadu 2012 v 16:23 | Sejbi. |  Beauty

Asi ji poznáváte, někteří možná ne. Je to ta nový řasenka od Rimmel London , ta oranžová z té reklamy . Mamka mi říkala že ta celá oranžová s touhle je úplně stejná, akorát ji ta prodavačka říkala že tahle je více černější , tak jí vzala. Řasenka dobře prodlouží řasy, sice mám od přírody docela dlouhý, ale vážně dobře produlužuje řasy. Jen mi vadí že tam musíte dát víc vrstev, protože po první vrstě máte řasy,jako by jste na nich nic neměly :D Takže řasy to chce přejet víckrát :D Třeba to tak každá nedělá:)Protože kolik řasenek je stejných, a každá dává víc vrstev a druhá míň ;) .. Ale jo,doporučit ji klidně můžu :))

+ Velký kartáček
+ Dobře prodlouží řasy
+ To co od řasenky čekáte ;)

- Menší vrstva ( musíte dát větší nános než obyvkle )


Tady je ukázka, jak prodlouží řasy ;) .. Jak už jsem říkala, mám docela dlouhé řasy od přírody, ale i tak je o trošku víc prodloužila :)) . ( A mimochodem , nedivte se že tam mám tak divný oči, byla sme ospalá a prostě tak :D.. )

Monday 5.11.2012

5. listopadu 2012 v 13:00 | Sejbi. |  Diary
Dnes jsem zůstala doma a před 12hod. jsem šla k doktorce, dala mi antibiotika a v pátek mám přijít na kontrolu, ale do školy jdu. Jo nejradši bych zůstala doma a koneně se prospala a taky že mám být doma, ale nechci pak dohánět a dopisovat tolik věcí :/ achjo.

Tumblr_mbmg4vdqti1qgss4to1_500_large

Mohly by být tak týdenní prázdniny :/ ..doufám že mě mamka ve středu pustí na hokej ..
No já za chvíli musím jít, na oběd do jídelny, chytnou stůl než se tam navalí celá škola:D Jdou mi Gilmorky a zase je celý neuvidím ! protože musím jít na ten oběd a Gilmorky končej o půl a to dojdu tak dom:/

Tumblr_ltv9s4ogkj1qctjnko1_500_large

Asi dneska změním ten design . Něco do toho podzimu ,nebo nějaké teplé barvy at' to tu může zůstat co nejdýl, když už je venku ta zima. A k večeru přidám tu recenzi na řasenku ,tak se mějte jdu na ten oběd.