Leden 2013

Thursday 31.1.2013

31. ledna 2013 v 16:31 | Sejbi. |  Diary
Hhh. Poslední den v lednu. příjde mi jako by ale byl konec února a né ledna:D vysvědčení no, nejradši bych ho spálila :DDD... protože jsem tohle pololetí fakt dosrala. místo učení fb, takže katastrofa.. achjo... příští výzo bude lepší ,musí být!
Včera jsem byla u ségry na sushi ochutnat a škeble (mušle), ale měla sem jen dvě sushi :D.. a barvily jsme si hlavu na tm.hnědou.. no bály jsme se obě jak mi to chytne, já se bála at to nemám černý a ona at to chytne dobře jinak by na ni prej vletěla mama,říkala ségra:DDDDD ale nevletěla, jen sem ráda že to chytlo dobře:D.)

Jedna aktuální fotka z webky ( není to černá barva,webka a hodně světla trochu zbarvuje ;)) .. )

Chtěla jsem prostě tm.hnědou (kaštanovou) nebo světlunce hnědou ..ale tota vedla:D.. všem se to líbí, jen mama mi musí furt říkat že vypadám jak cigánka a že mi to nesluší !!!:D:DD:(((:DD fakt děkuju no:D

Předtím jsem měla taky hnědou ale takovou:

No konečně se zítra vyspím !! :D tedka si jdu hajnout a koukat se na nějaký videa na youtubku nebo film, čaaao

New in..

28. ledna 2013 v 16:15 | Sejbi. |  Zablouděné věci
Byla jsem před dvěma týdny v Olomouci v olympii a koupila jsem si tam tričko, konečně sluchátka a konečně krátkou džisku <3
sluchátka s kamínky

Saturday 19.1.2013

19. ledna 2013 v 12:40 | Sejbi. |  Diary
Konečně víkend !!!!!!!! Tenhle celej týden každý den samí písemky ! bože ! hnus ! příští týden sice píšeme zase..v pondělí, v úterý 2, ve středu... čtvrtek snad nic protože je den otevřených dveří odpoledne a v pátek snad taky nic.... sem myslela že mě tenhle týden položí ! fakt že jo,fuu..celej týden sem musela dnes dospat ! chodila jsem kvůli učení spát strašně pozdě.. kolem 12h. nebo nejpozději z celýho týdne ve středu o čtvrt na 1 ráno :XX taky že jsem ráno byla jak přejetá kombajnem .

6ba2bc5ba4qdmbele_144097_2669ef0434_large
<3<3

No ani nevím kdy se mám učit na pondělí !! omg ..zbývá mi jen neděle dopoledne a kousek odpoledne a pak až později večer,ale to budu vyštavená tak to nevím .. no super:D dneska budu skoro celej den pryč:D.. zachvilu jdu s kámoškou na hokej, potom asi dom, pak na kámošku se podívat a z tama hned na hokej a příjdu po hokeji večer,takže.celej den zabitej :D skoro běháním sem a tam:D Já se jdu nachystat at to stihnu..

Co jsem dostala pod stromeček

5. ledna 2013 v 1:26 | Sejbi. |  Zablouděné věci
Vím je to trošku, trošku víc pozdě ále přece jenom :D

- Jako každej rok tak i tenhle nesmí chybět nějaká ta kosmetika :D:))

- Úplně překvapená jsem byla z tohohle krásnýho povlečení !! A + k tomu červený prostěradlo,děkuji maminko :DD.. (brácha dostal to samé akorát modrý prostěradlo:DD,fákt vtipné:D i když jsme dvojčata tak sem si myslela že už jsme z toho vyrostli mít stejné věci:D)

(c.č)

Wednesday 2.1.2013

2. ledna 2013 v 15:21 | Sejbi. |  Diary
Poprvé píšu rok 2013 :D.. a já nevím proč,ale mám dnes úterý !!! kéžby by bylo!:/ sice jdu do školy až 7.1. ale i tak://.. Tolikrát jsem chtěla napsát, na štědrý den, i potom,na silvestra přesně, i 1.1. a vidíte to? Nenapsala jsem, co už no..chci psát bud každý den na blog nebo tak... snad to dodržím :)

Tumblr_mfhk791f5l1rjul6wo1_500_large

Achjo ten rok 2012 utekl tak rychle, to je hnus.
Moje předsevzetí do roku 2013 je:
- Zpevnit si postavu popř. něco málo zhubnout
- Více se učit a nesrat na to
- Nedělat vše na poslední chvíli
- Chodit na schůzky, do školy a všude na čas :DD ( tak snad,ale v tohmle jsem nepolepšitelná:/)
- Polepšit se trošku doma :D ( u rodičů,úklid,atd:D..)
- Psát na blog častěji, rok 2012 jsem blog docela dost zanedbávala :X
...no zatím mě už nic nenapadá ale možná by se ještě něco našlo:D.)))
Tumblr_md85ppd3x21r6ipclo1_500_large

Na silvestra si ani už moc nepamatuju co jsem dělala odpoledne:D A mimochodem jsem byla střízlivá po celou dobu kdyby něco ;)...Jen vím že jsem z někama přišla a byla úúúplně sama doma:))))) pak mi ale zavolala mamka at dojdu k babičce,tak jsem šla k babičce tam byla babička z olomouce,teta,strejda,další teta,bratranec,atd.. z tama jsem hned šla ke kámošce s kterou jsem měla strávit silvestra u ní jsme byli asi do 11. potom sem se šla převléct dom a pak jsem šly pověsit si na most zámek:-* .. a pak zbývala půl hodka ani ne do ohnostroji do půlnoci ...tak jsme byli už tam,a potom po půlnoci jsem strváila s dvěma kámoškama a s mojim a potom už jen s mojím a potom později s mojim a kámoškou:DDD no ještě jsem vám nepřála všechno dobrý do nového roku 2013:)) ..později dodám dárky co jsem dostala na vánice:))))