Diary

Tuesday 9.7.2013 - HOLIDAYS

9. července 2013 v 15:32 | Sejbi.
Jsou prázdniny a mě to vůbec tak nepříjde. Prostě mám jen volno kdy se nemusí do školy, ani jsem si ty prázdniny nezačala nijak ještě užívat. Nevím proč, není asi jak:/. Nevím vůbec co mám dělat, všeci skoro někde jsou nebo se mi s určitýma osobama moc ven nechce :/ i když se s nimi bavím. Takže nějaký dny ležím nebo jsem prostě doma. Ne tohleto nechtějte. Prázdniny se mají užívat, né je proležet nebo pronudit doma když nemáte baráček se zahradou a bazénem:/. Co dělat sama ve městě, když každej někdo někde je, hned bych šla ven, na bazén nebo tak, ale samotná se mi rozhodně nechce. Co děláte vy ?? Když nevíte co dělat? :/


Wednesday 3.7.2013 - HOLIDAYS

3. července 2013 v 21:43 | Sejbi.
Od února jsem tu nepsala. Jestli se něco změnilo tak určitě, ale nijak nic velkýho. Konečně tu máme ty dlouho očekávaný prázdniny !! Mě teda vůbec nepříjde že jsou prázdiny, nevím proč. Zatím docela nuda, i když dny trávím s mojim, ale jinak docela nuda. Není to, to pravý léto, minulý rok byly horka ( že nejsou úmorný vedra mi teda rozhodně nevadí:D, aspon se dá večer spát a být venku, teplo je tedka dost i na koupání, a takový to příjemný vedro kde se dá vydržet bez koupání ), a skoro každej den koupaliště, do nevím kolikati venku s přáteli..a tedka nic.. jojo je to jenom začátek prázdnin, teprve to začíná :).

Thursday 28.2.2013

28. února 2013 v 17:29 | Sejbi.
Pomoc :(:(:(:D Učitelé se zbláznili !! ..No to není žádná novinka.. Ale chvilu ve škole nejsem, a co mi sděluje kámoška, no držela jsem se aby mě netrefil šlak !!! ... Omg! vždyt to nejde ani !!!!.. Hlavně učitelka z ekonomiky, ona se totálně zbláznila!! vždycky nám naloží skoro celej sešit na písemku,a jsou tam nakonec jen na písemce 4 látky !!..Jenže to člověk nemuže vědět že !!! Grrrrrrrr.. budu vraždit !

Tumblr_m81pqbz6qq1rqmxbso1_500_large

I když kašlu furt stejně tak teda do školy zítra jdu. Ale nejradši bych tam nešla..protože vůbec nevím jeslti nakonec z tý fyziky zkoušená jsem , i když jsem ve škole nebyla takže bych neměla.. A snad mě nevyvolá z ekonomiky!!!

543816_394745663954693_679305975_n_large

Zítra už je Březen!!..Utíká to hnusně rychle...
Jak odejde ségra z malým a skončí gilmorky tak se půjdu podívat na ekonomiku a literaturu . Bože at už je léto a nekonečný volno !!!!! No snad nemáte učení tolik jak já -.-" .

Wednesday 27.2.2013

27. února 2013 v 18:21 | Sejbi.
Nevím jestli jsem vám to psala, ale od včerejška jsem doma.. mám antibiotika..
Co nejsem ve škole tak den děsně rychle utíká :X ..zítra už je čtvrtek :-O.. teprve druhej den jsem doma (včera jsem nebyla úplně celej den protože sem byla u doktorky a večer šla na trénink pro papír).. a dneska celej den doma, a už bych aji do tý školy šla:DD..no v pondělí mám jít na kontrolu.. ale do školy už jdu v pátek, ale mohla totiž na trénink a večer nachvilku ven:)

Alcohol-allison-green-drink-fun-girl-favim-com-346820_large

Ještě zvládnout doma zítřek, a pořádně se vyspinkat:P .., a pak do školy... achjo at' už je léto a velký prázdniny.. Nemůžu se už strašně na ty letní prázdniny dočkat !!! <3 Budou to snad úúžasný prázdniny !! :)))

Tumblr_mesa0bctn61qciisuo1_500_large

Jep jep, snad to dokážu a budu mít takový vysněný bříško a boky!!.)))... já nevím ale mám takovej púocit že se mi to konečně povede,a že i zhubnu.. nevím to jistě,ale prostě mám takovej pocit a tušení že joo , ale úplně silný tušení:))) ... a jedna kámoška ze školy mi v pondělí řekla jeslti jsem nezhubla že jsem hubenější, možná je to tím že ve škole dlouho nebyla, ale tak nevíím o tom že sem zhubla:D ale cítím se líp, to jo,takže možná v tom něco bude:D bylo by to fájn <3 :D

0c1e711beeddc5e03a911b07d610be10_large

Taky bych se měla podívat na češtinu at toho nemám moc, protože v pondělí píšeme z literatury:X:X nemám ten předmět ráda a tu učitelku už vubec ne.
V sobotu totiž chci být skoro celý den s mojim, a v neděli mám od 4 do večera soustředění, takže jindy na to čas není... achjo ..chtěla bych mít fotogenickou pamět' :( :3
Ted čučím s tatkou na prostřeno a už se mi stahuje předposlední film ze čtyř.. ještě jeden a konečně všechny stáhlý:D..a večer kukenzo :D tak čááu.

Monday 25.2.2013

25. února 2013 v 17:30 | Sejbi.
První den po prázdninách utekl rychle, ale nejradši bych ten týden vrátila :'( .. Aspon že jsou za měsíc další prázdniny..velikonoční :X:D ale aspon je volno:D..
Ten týden prázdniny strašně rychle utekl ale přestou byl dlouhej:D..Toten týde píšem hodně písemek,každej den,fuj :X://...

Tumblr_miqv8quqye1r6ipclo1_500_large

Už jsem asi hodinu a pár minut sama doma, tak si užívám ten klid :DD...
Sedím si v obyváku u očka, a dívám se na Gilmorky.. a přeju si at' už je zase pátek po škole !!!:// Achjoo.. rovnou at' už jsou letní prázdniny,ale 3měsíce!!:DD:/... noo niiiiiiiic já jduuuu..páčko
Tumblr_mioswc3e0o1r3r46po1_500_large

Wednesday-Thursday 20-21.2.2013

21. února 2013 v 0:04 | Sejbi.
Achjo jak to rychle utíká, za chvíli už je čtvrtek :((( já nechci do školy:D:( já si zvykla úplně na to volno.:/ a toho mám jen 3 dny...
Dnes jsem vysála celej byt, vytřela celej bytumyla umyvadlo a vanu....tolik místností vytřít a vysát,to je něco:D

Body-denim-fashion-legs-no-booty-lol-favim-com-430039_large

Zítra jedu do Olomouce do Olympie..byla jsem tam v sobotu a dobře jsem pokoupila, všechno ve slevách kromě balerínek, takže tam musím jet znovu i když už to je skoro prej vykoupený, ale tak nevadíí:) aspon si dám v Olmu na nádru ten vynikající megááckej Hot-dog jen za 20kč i s plechovkou coly nebo spritu nebo orange št'ývy.. :P..

Tumblr_m6iphpmw9i1qino12o1_400_large

Strašně se chci podívat na nějaký film, ale všechny co mám stáhlý jsem viděla, tak se na některý dívám znovu a znovu ale chci se dívat na některý který neznám:D:/..no musím pohledat zase něco:/... Jdu se teda kouknout a pak spát.. Zítra máme na oběd čínu zase mnam mnam !!

(No super čtvrtek už je !!! :D:/)

Tuesday 19.2.2013

19. února 2013 v 14:37 | Sejbi.
Zrovna jsem douklízela , fuu :D a doobědvala...
Jak úžasné je mít prááázdniny áá :D <3 .. Včera jsem musela k doktorce, brali mi krev... a dnes jsem tam musela jít zase:D na výsledky a poradit se.. dobrý ..mám se zatím kontrolovat do pátku.))..
Úplně jsem zaspala ..vstala jsem v 11..a ona tam má do 11:30 :-O no fušky to byly:D.. v 11:15 jsem byla u ní... vůbec mi nesněžilo do xichtu, hrozý fuj:D.. myslela jsem že mi ty nohy upadnou jak jsem rychle šla:D

Tumblr_mhy67c1ot61s3k5hio1_500_large

Tedka se podívám na občanku..jo asi si říkáte co mi hrabe když jsou prázdniny ale mě chytla uklízecí , kreslící a učící se nálada:DD.. a příšít týden píšeme každej den písemky:// takže abch toho neměla pak moc:))) .. no jdu si konečně lehnout s notasem do postele ,tak čágos amigos :D

Tumblr_mecoqzlk2w1r94dt4o1_500_large

(Nedala bych si k "slanýmu" jídlu sladký, jakože,neřeknu po jídle, ale během jídla..mm no:DD)

Thursday 7.2.2013

7. února 2013 v 16:12 | Sejbi.
Achjo zase na to tady kašlu, úplně jsem na to tady zapoměla :-O.. a ani nemám potuchy kolikátýho bývá, protože půlka třídy je na lyžáku tak jsme spojeni s lyckem a vubec se neučíme..chodíme na počítače a díváme se na videa atd.. a dnes jsem zůstala doma protože mi včera a ani dnes nebylo dobře.. ale zítra už jdu.))

Tumblr_mb5tl6iogm1resu9go1_500_large

Jak víte obarvenou hlavu mám, konečně jsem si šla nastřeit minulej pátek druhou naušnici .))) od pondělí mám mobil ^^ .. Samsung Galaxy s2....od strejdy adaram..je to pracovní a je snad úplně novej, dostal ho od svýho šéfa.a strejda má ohodně lepší telefon kterej ještě v ČR není tak mi ho půljčil na neurčito :) ..jen mě štve že se tak rychle vybijí :( musím se ho na to zeptat..

Tumblr_mb5vv1iznb1r0lmr8o1_500_large

Jednou jsem doma a venku svítí už asi 2 hodky sluníííčko!!! tam je tak pěkně! :/// beztak zítra svítit nebude :(... no dnešek celej proležím.prosedím s notasem nebo mobilem,jak jinak že:DDDDD tak aaahoj

Thursday 31.1.2013

31. ledna 2013 v 16:31 | Sejbi.
Hhh. Poslední den v lednu. příjde mi jako by ale byl konec února a né ledna:D vysvědčení no, nejradši bych ho spálila :DDD... protože jsem tohle pololetí fakt dosrala. místo učení fb, takže katastrofa.. achjo... příští výzo bude lepší ,musí být!
Včera jsem byla u ségry na sushi ochutnat a škeble (mušle), ale měla sem jen dvě sushi :D.. a barvily jsme si hlavu na tm.hnědou.. no bály jsme se obě jak mi to chytne, já se bála at to nemám černý a ona at to chytne dobře jinak by na ni prej vletěla mama,říkala ségra:DDDDD ale nevletěla, jen sem ráda že to chytlo dobře:D.)

Jedna aktuální fotka z webky ( není to černá barva,webka a hodně světla trochu zbarvuje ;)) .. )

Chtěla jsem prostě tm.hnědou (kaštanovou) nebo světlunce hnědou ..ale tota vedla:D.. všem se to líbí, jen mama mi musí furt říkat že vypadám jak cigánka a že mi to nesluší !!!:D:DD:(((:DD fakt děkuju no:D

Předtím jsem měla taky hnědou ale takovou:

No konečně se zítra vyspím !! :D tedka si jdu hajnout a koukat se na nějaký videa na youtubku nebo film, čaaao

Saturday 19.1.2013

19. ledna 2013 v 12:40 | Sejbi.
Konečně víkend !!!!!!!! Tenhle celej týden každý den samí písemky ! bože ! hnus ! příští týden sice píšeme zase..v pondělí, v úterý 2, ve středu... čtvrtek snad nic protože je den otevřených dveří odpoledne a v pátek snad taky nic.... sem myslela že mě tenhle týden položí ! fakt že jo,fuu..celej týden sem musela dnes dospat ! chodila jsem kvůli učení spát strašně pozdě.. kolem 12h. nebo nejpozději z celýho týdne ve středu o čtvrt na 1 ráno :XX taky že jsem ráno byla jak přejetá kombajnem .

6ba2bc5ba4qdmbele_144097_2669ef0434_large
<3<3

No ani nevím kdy se mám učit na pondělí !! omg ..zbývá mi jen neděle dopoledne a kousek odpoledne a pak až později večer,ale to budu vyštavená tak to nevím .. no super:D dneska budu skoro celej den pryč:D.. zachvilu jdu s kámoškou na hokej, potom asi dom, pak na kámošku se podívat a z tama hned na hokej a příjdu po hokeji večer,takže.celej den zabitej :D skoro běháním sem a tam:D Já se jdu nachystat at to stihnu..

Wednesday 2.1.2013

2. ledna 2013 v 15:21 | Sejbi.
Poprvé píšu rok 2013 :D.. a já nevím proč,ale mám dnes úterý !!! kéžby by bylo!:/ sice jdu do školy až 7.1. ale i tak://.. Tolikrát jsem chtěla napsát, na štědrý den, i potom,na silvestra přesně, i 1.1. a vidíte to? Nenapsala jsem, co už no..chci psát bud každý den na blog nebo tak... snad to dodržím :)

Tumblr_mfhk791f5l1rjul6wo1_500_large

Achjo ten rok 2012 utekl tak rychle, to je hnus.
Moje předsevzetí do roku 2013 je:
- Zpevnit si postavu popř. něco málo zhubnout
- Více se učit a nesrat na to
- Nedělat vše na poslední chvíli
- Chodit na schůzky, do školy a všude na čas :DD ( tak snad,ale v tohmle jsem nepolepšitelná:/)
- Polepšit se trošku doma :D ( u rodičů,úklid,atd:D..)
- Psát na blog častěji, rok 2012 jsem blog docela dost zanedbávala :X
...no zatím mě už nic nenapadá ale možná by se ještě něco našlo:D.)))
Tumblr_md85ppd3x21r6ipclo1_500_large

Na silvestra si ani už moc nepamatuju co jsem dělala odpoledne:D A mimochodem jsem byla střízlivá po celou dobu kdyby něco ;)...Jen vím že jsem z někama přišla a byla úúúplně sama doma:))))) pak mi ale zavolala mamka at dojdu k babičce,tak jsem šla k babičce tam byla babička z olomouce,teta,strejda,další teta,bratranec,atd.. z tama jsem hned šla ke kámošce s kterou jsem měla strávit silvestra u ní jsme byli asi do 11. potom sem se šla převléct dom a pak jsem šly pověsit si na most zámek:-* .. a pak zbývala půl hodka ani ne do ohnostroji do půlnoci ...tak jsme byli už tam,a potom po půlnoci jsem strváila s dvěma kámoškama a s mojim a potom už jen s mojím a potom později s mojim a kámoškou:DDD no ještě jsem vám nepřála všechno dobrý do nového roku 2013:)) ..později dodám dárky co jsem dostala na vánice:))))

Sunday 23.12.2012

23. prosince 2012 v 13:41 | Sejbi.
Zítra už Vánoce !!!!:D ááááááá :D <3
Dneska jsou samé vánoční filmy v televizi,nevím na co se dřív dívat:D Ted se dívám na: Vánoce na ruby, a jak to skončí tak se budu dívat..Sám doma .. uuu:D:) ale jako vůbec mi nepříjde že jsou vánoce O_o vůbec ale od včerejška venku sněží krásně:) takže,že by konečně byly vánoce na sněhu ? O_o poprvé? uuu mohly by!:)))) už od včerejška sněží a ještě nepřestalo,jen tak dál !! <3

Tumblr_mfhgyl0nuw1rh7jjmo1_500_large

Aaa už mi beží ,,Sám doma" :DJenom to přepnu a reklamy !:D to je vždycky tak :D!!! Tak co už máte všechno nakoupený a napečený? .. My s mamkou jsme včera pekly o sto šest, a dneska ještě dzobujeme,protože byů u nás 4 dny děda tak se nedalo nic moc dělat.. Dneska postavíme stromek a bud ho ještě dnes nazdobíme nebo až zítra:) .. achjo miluju vánoce:D:))<33 i když mi vůbec tak nepříjde že jsou :( .. čím dál mín světýlek v oknech vidívám,tss:D a tak prostě..prostě nic moc atmosféra zatím..aspon že venku sněží:D:)..

225813368787840445_iiw1tc5l_c_large

Sakra vůbec nevím na co se dívat, chci tam mít očko, chci tam mít Sám doma a na nově jde nějaká pohádka,oooj !!!:D vždycky dilema:D..
Včera byl dobrej den:) sice od půl třetí asi do 18:20 v kuchyni jsme pekly,ale potom jsem šla na Christmas Dance Party,skoro nikdo tam nebyl,málo lidí,ale i tak jsme si to užili:-** .. No zítra napíšu,.tak Veselé Vánoce všem:-)

Wednesday 12.12.2012

12. prosince 2012 v 16:44 | Sejbi.
Krásnej to datum je dnes:D.. 12.12.2012- 12 dní do vánoc :P a v čase 12:12hod. sem posílala smsku tatkovi:DDD krterá vypadala takto: 12.12.2012-12:12hod... zapoměla sem tam připsat..12dní do vánoc,ale neva:D:D Nepsala jsem dlopuho no,ale aspon už tu není ten letní design :D:))

Tumblr_mech0wko3l1rjwscoo1_500_large

Normálně nemám ani co psát :DD.. jen to že je to velkej hnus, jak to všechno utíká !! ..Nemám ještě ani jeden dárek. V neděli mám s tančením vánoční vystoupení, těším se už moc :).. A v pondělí píšeme dvě písemky,tak sem zvědavá kdy se to neučím když z pátka na sobotu spím u kámošky,to bude:D !! .. a i příští středu píšem písemku, beztak se budem učit až do čtvrtka -.-" .. a v pátek jdeme celá škola do kina na film,tedka nevím jak se ale jmenuje:D.))

Tumblr_mdxpql57zu1rrxpreo1_500_large

Dneska mám úplně čtvrtek,ale úplně,mám to celý jakýsi posunutý :D:/.. v úterý sem měla středu, dnes mám čtvrtek,zítra beztak budu mít pátek:D:/.. no měla bych se podívat na matiku,děják,češtinu.. achjoooooooooooooo.chce se mi no.. tak možná na to kouknu,nevím:D o čtvrt mám být u kámošky,jdem na hokej,tak se mějte:P

Sunday 18.11.2012

18. listopadu 2012 v 16:25 | Sejbi.
Ten čas letí jak blázen ! .. za měsíc skoro vánoce, omg :-O !! ..utíká to strašně rychle, zachvilu silvestr,ještě je brzo na novej rok,strašně rychle to uteklo,jak kdyby jsme byli v nějaké časové díře O_o :D:///

Tumblr_mdounro8sw1rln931o1_500_large

Jinak noha už je ohodně lepší.))) už mě ani skoro nebolí,ale když chodím trošku dýl bez berlí tak začne bolet,takže potřebuju berlu/berle:D ...no v pátek jsem byla na tanečních se zase dívat.) protože jem nechtěla sedět doma, včera jsem byla v olympii a večer venku. v olympce jsem si koupila 2 trička,šálu a kabelku,a tenký pásky..ale tu kabelku s šátkem dostanu až na vánoce,možná i to jedno tričko.. a jak jste si víken užili vy? co jste dělali ?.)))

Tumblr_md50g3pwxa1qhwujoo1_500_large
trošku chutě vám udělat, neuškodí :D:P

Jakoo vůbec mi nepříjde že je dneska neděle,ale vůbec jako ! :-X příjde mi že je sobota,ale úplně :DD:/// tenhle víken utekl tak rychle jakoby vůbec nebyl :XXXX :/ achjoo..at už je pátek sakra:D:/

Tuesday 13.11:2012

13. listopadu 2012 v 17:45 | Sejbi.
Od včerejška s berličkama:D:/ . No mám naraženou patu. V těláku jsme šplhali :X ..a jak jsem lezla dolu tak jsem se podívala a to vypadalo jako bych byla nad zemí trochu už, a tak jsem se pustila a byla jsem teprve v půlce ,D a tvrdým nárazem jsem dopadla na patu, takže skoro ani na tu nohu došlápnout nemužu. Jeli jsme do nemocnice,tam bylo plno,tak jsme jeli zase zpět k mojí doktorce, musela sem samozřejmě na rendgen, pata naštěstí není nějak zlomená ani rozdrcená (rozstříštěná) a žádná poprasknaý vazy nebo co:D jen naražená,ale naraženina někdy bolí víc jak zlomenina ;).. takže nožka bolí no..
Tumblr_mcuw7u6g6m1riao04o1_500_large

Božinku, at' už je pátek, a né protože se ulijem z nevím kolikati hodin ráno,protože jdeme do kina se školou na cosi, a beztak se do školy pak vrátíme ale neva. Aspon něco:D.. zítra písemka ze zemplu :X .. zkouší z ruštiny, a čtvrtek nejhorší :X hnus písemka z literatury a čtvrtletka z matiky :'( achjoooo,musíte mi držet palce ,jasný ?! :( prosím :D

56508db492piixwbd_77271_8596831fe0_large
mnami,mnam <3

Ted se dívám na Gilmroky ,pak se podívám jen na chvíli na nějaký učení,protože budu mít jen tak 10-15munut čas,a pak valím na trénink,samozřejmě se jen dívat :D tak alooha :)

Monday 5.11.2012

5. listopadu 2012 v 13:00 | Sejbi.
Dnes jsem zůstala doma a před 12hod. jsem šla k doktorce, dala mi antibiotika a v pátek mám přijít na kontrolu, ale do školy jdu. Jo nejradši bych zůstala doma a koneně se prospala a taky že mám být doma, ale nechci pak dohánět a dopisovat tolik věcí :/ achjo.

Tumblr_mbmg4vdqti1qgss4to1_500_large

Mohly by být tak týdenní prázdniny :/ ..doufám že mě mamka ve středu pustí na hokej ..
No já za chvíli musím jít, na oběd do jídelny, chytnou stůl než se tam navalí celá škola:D Jdou mi Gilmorky a zase je celý neuvidím ! protože musím jít na ten oběd a Gilmorky končej o půl a to dojdu tak dom:/

Tumblr_ltv9s4ogkj1qctjnko1_500_large

Asi dneska změním ten design . Něco do toho podzimu ,nebo nějaké teplé barvy at' to tu může zůstat co nejdýl, když už je venku ta zima. A k večeru přidám tu recenzi na řasenku ,tak se mějte jdu na ten oběd.

Tuesday 30.10.2012

30. října 2012 v 17:50 | Sejbi.
Ten říjen utekl nehorázně rychle ! :-O .. ještě tedka sem nadávala že je teprve dejme tomu.. 7.října ..a už je zítra poslední den v říjnu :-O .. omg,zachvilu vánoce :DD:) Ale jako na vánoce se těším , na tu atmosféru!! :)) .. a na prázdniny !:D:)) na ten šílenej mráz jako vůbec :X ..

U7cubibh7is_large

Zítra konečně půlka týdne za sebou. Zítra hokej:-*** , snad mě tam mamka nechá do konce:/.. Zítra píšem z dějáku, takže jak příjdu z tréninku tak se naučím na to i možná tedka než půjdu:D a taky se chci už nechat konečně vyvolat z dějáku a opravit si tu známku za zkoušení.

Tumblr_lml7gz8y4r1qdpsx9o1_500_large

achjo at' už je pátek odpoledne !! :/ .. a volno už navždycky :D:(( .. Pak vám sem na blog dám mojich milion fotek :D.. a recenzi na řasenku.)) , a doufám že někdy už konečně to video :D jo sice nějak moc pozdě, ale netočila sem to zbytečně! .)))
A co jste dělali o podzimních prázdninách ? A jak jste se měli ?:)))


Já jsem chodila ven, dívala jsem se na telku a na filmy, jedla:D , spala u ségry, a prostě pohody:D:)) ..
Na fotce..:
-Psaní s kamarádama na fb
-Jezení sladkostí ze svátku ( ty pendreky červený jsou nejlepší co jsem kdy jedla !! )
- Chtěla jít do takka na slevy ale nakonec sem nešla./:D
-Měla jsem na oběd čínu od t'amanů <3
-Dostala jsem ten nejhezčí dárek ke svátku:)
-Pila jsem čaj,když je venku ta zima :X
-Jedla čokoládu,která mi hodně chutná:D:)
-Ta pistáciová je tak dobrá !
-Sledovala jsem snad nejoblíbenější seriál Gilmorky <3

Monday 22.10.2012

22. října 2012 v 22:09 | Sejbi.
Dneska mám sváteček !:D:)) tak prostě musím napsat článek na svůj svátek:D:) ..dneska jsme psali fuj docela dost písemek,jako ani né moc,ale toho učení do toho bylo moc !! :X fakt , úplně hodně,hnus ! zítra píšem diktát z ruštiny a zkouší text v ajině co jsme si dokázali zapamatovat a ve středu píšeme z dějáku,možná se i zítra nechám vyvolat protože tu 5 vážně nechci ,tak si to opravím:) uvidíme,podle toho jak moc to budu umět:D.) jinak škola a tak mimo školu snad všechno v pohodě:) až na milion učení že :X

Tumblr_lvcd68doq61r0sr5fo1_500_large_large¨

Ještě 2 dny! Ještě 2 dny ! At' už je středa odpoledne,prosííím !:D:( přežít zítřek, a pak už jen jeden den ,fuu jak já se těším:D ,ale mohly by být ty prázky delší jako !!! Až pak budou zimní a to je moc za dlouho :X ale z druhé strany i za chvilu :-O ..ale i tak:/

Tumblr_m8pzaemlxs1rw4xdyo1_500_large

Tenhle článek už píšu tak 3 a půl hodiny :D možná 4h. :'DD achjo..to je to když máte zpalej fb a píše vám 13 lidí ! O_o :DD no nic, jud udělat ukol z ajiny a spat, zítra nebo spíše ve středu se ozvu! pa <3

Wednesday 17.10.2012

17. října 2012 v 18:31 | Sejbi.
Moc se omlouvám, že nepíšu a nepřidávám články častěji . Ale tak škola je tedka hrozná,samé učení :X toten týden docela záhul s tým učením no :X . fuu , at' už jsou prázdniny !!
Ale tak všechno nebudu svádět na školu i když spíš za to muže hlavně ona, ale trošku i já no, jsem líná :D líná napsat do lišty ..blog.cz ..a napsat článek , fakt vůbec se mi do dneška nechtělo :X vážně ne . Furt sem si říkala a věděla že bych měla napsat, ale mě se táááák nechtělo, od ted' budu psávat častěji, slibuju, snad.. :D:D jinak si za tu lenost asi brzo budu dávat facky :D

Chocolate-drink-frappuccino-mocha-starbucks-favim.com-270566_large

A jak se tak dívám, měla bych změnit design už :D přece jenom je už venku zima, podzim, a už to není to léto :/ Ale i tak furt se mi tenhle design líbí, a stejně nemám zatím žádné nápady na jinej, jen vím barvy, ale ostatní ne .X jen vím že bude na 100% jednoduchý a prostě něco podobného, takže nějaký zázrak nečekejte :D

Tumblr_matmqujxra1rxkzw3o1_500_large

Jo a to slíbené video co sem si kupovala před měsícem v tý Ostravě :D , bude ! ale vážně nevím kdy! ..Minulý týden jsem byla opět, ale to už vím natáčet nebudu, možná tak vyfotím pokud budete chtít ale nic na tom není, koupila sem si jen 3 trička.. úplně obyčejné bílé tričko s dlouhým rukávem, úplně obyejné černé tričko s dlouhým rukávem, a obyčejné tričko růžové s knoflíčkama na výstřihu s krátkým rukávem.. takže :D:)))

Tedka se dívám na prostřeno, jak to skončí tak půjdu udělat úkoly a asi se podívám na nějaký film :P , konečně zítra nic nepíšem tak se snad nebudu muset učit :), doufám že se z něčeho nezkouší :/:D, tak se mějte..

Sunday 30.9.2012

30. září 2012 v 21:57 | Sejbi.
Za celý září mám jen tři články, i s týmto.. noo .. tomu sem moc nedala :DDD ale tak víte co , škola,)) . Zítra zase pondělíí :X Správně mám být doma až do středy, protože sem nemocná a beru antibiotika od čtvrtka.. ale do školy jdu, protože bych toho měla milion na dopisování a tak :X a to já nechci , a stejnak mi už není tak hrzoně jak bylo :) .. Jen to nesmím doktorce říct že sem byla ve škole :D

Festival_65_large

Zítra ve škole skoro do 4h. no mě klepne :'( ..
Dnešek strávenej úplně v pohodě,mohlo by být každej pátek volnoo :-* , hned je to lepší na odpočinutíí .)) .. jo a jinak mám pro vás video, co sem si koupila před 2 týdny v Ostravě.))) tak ho tu čekejte,no nic , jdu spat..
 
 

Reklama