Diary

Monday 26.3.2012

26. března 2012 v 15:00 | Sejbi.

5 dní do Regionu.


Sobota - normální ráno , umyla jsem si hlavu a šlo se pak k babičce. Přijel tam ten strejda . Byla jsem tam hodku, a valila za pet'ulou:-* , jsme byli u nás , pak šly ven. K večeru jsem šla k ségře , spala jsem tam,).. U nic dobréé , pilo se vínko z kolou . Konečně to víno mužu snést ,D.. nemohla jsem ho tak 4 měsíce ani cítit ! .. možná některým dojde proč ,D .. byl hororovej večer ,).. pouštění hororů ,D..spat se šlo po druhý hodině ráno, já usla až nějak po třetí,nemohla jsem usnout.

Tumblr_lzs0hldeh51qe19zpo1_500_large
<33333333

Neděle - probuzení u ségry, po obědě hned , oni jeli do Žeravic , mě zavezli dom. Došla jsem dom,hned valila do tesca pro bráchův obět. Došla jsem nachystala si tašku a šla pro Pet'ulu♥ , jeli jsme i s mamkou do tých Hranic do GATU ,)) .. Plno věcí jsme se zkoušely , ale nic jsme nekoupily :/:D .. TEN ČAS MĚ SERE ! :/ chodit dřív dom! chodit spát dřív ! vstávat dřív ! to je hrozný!:/

Tumblr_lnp5jfsqy11qlmlyco1_500_large
Dnešek . no nešla jsem do školy , šla jsem k doktorce..kašel se mi vrátil ,)) vlastně mi ani nezmizel :'D .. a to už je měsíc co jsem byla nemocná ,D.. čekala jsem v čekárně 2 hodiny ! .. brali mi krev:/ , pak jsem to musela odníst do laborky a šla jsem na oběd . tedka si tu sedím .. a půjdu se podívat na zimák na hokejsty :-* maj akademii jakousi ,D ..pak na trénink ,)) . zítra možno půjdu do školy nevím, neměla bych ,D ale asi půjdu..a ve středu na kontrolu k doktorce a možná mi dá ty samé antibiotika co minule ,D..hlavně že mi nezabraly ,)) . čtvrtek zubař..takže asi taky né škola protože bduu mít umrtvenou držku takže nebudu moct mluvit ,D když se mi umrtvý celá huba ,D.. a jedině v pátek bych šla do školy ,DD .. tak nevím jestli zéítra mám jít. to je fuk..a v sobotu soutěěěěěěž !:)) .. ahoj ..

Saturday 24.3.2012

24. března 2012 v 13:10 | Sejbi.

7 dní do Regionu .


Pardoooon že jsem nenapsala , chtěla jsem ,fakt ! :-*
Omlouvám se!:) ...
No jako tenhle týden se toho stalo ,DD . První NEJhlavnější novinku vám řeknu . Jsem zadaná ;) . Ano z tým předtím "kámošem" jak jsem s ním byla venku ,D . Už to není kámoš nooo ,D.


Včera byl hokej , SD (starší dorost) , byl tam i on takže jsem sním jakoby strávila včerejší večer ,D ...
Před chvílí jsem si umyla hlavu ,takže vlasy mám v turbanu ,DD . A ve dvě jdeme k babičce , přijede strejda , přijel teda , dnes přijede sem .. z Německa ,)) . Bydlí tam totiž . A jezdívá sem jednou za 3-4 měsíce. jak kdy, někdy za 5 měsíců , a je to černoch ,D.. . Takže tam jdu na hodku , potom jdu pro Peťulu a jdem ven :-** , vůbec nevím co budem dělat ,D . Ale venku je tak krásně ! a horko !:D teplo noo , ale na slunku horko :D . A k večeru jedu k ségře, spím tam ,)).
Tyjo už příští týden v sobotu soutěž ! ,D .. ooo ! :D..jako joo těším se ! ale uteklo to jak něco , jak sem to odpočítávala tak chyběl měsíc a tedka už týden :-O ...

Tumblr_m10julcqva1qbqq8zo1_500_large

No jako pak vm sem hodím moej nový fotky ,D.. je jich 6 a jsou skroo všechny stejný, no podobný , ale cooo ,))) . Zítra asi jedu s mamkou do Hranic do GATU ! :) ..
Jak přijedu ze soutěže tak sem vám dám nějaké fotky ,)) . Pokud budu moct ,D.. video ( videa) naše , nesmím dát nikam ! Až po všem takže to o velkých prázkách ,D.. protože aby asi nikdo se neopičil z našema krokama a tak ,) . Chci se tam vyfotit z holkama a tak , tak uvidím ,).

Tumblr_m08e9zmla01r7m9kyo1_500_large

Je mi horko ! :D Sedím tu u stolu , na mě paří slunko . Protože každej den takhle kolem jedné dopoledne/odpoledne mi do pokoje svítí slunko ,D ... no jako už nevím co psat :D půjdu se pomali namalovat a chystat ,)). užívejte víkendu'!:)

Monday 19.3.2012

19. března 2012 v 16:29 | Sejbi.

12 dní do Regionu .


Tak jako víkend utekl zase rychle jako každej .
Pátek - Město a venek s Pet'ulínkem :-* , bylo fajn! ♥ .. K večeru jsem šla ven s kámošem . taky bylo fajn :D:)
Sobota - Mamka mě vzbudila že za hodinu a půl jedem do Olomouce , tak jsem se pomalu vyhrabala z postele a šla se umýt, namalovat a oblíct . A pojest :DD . Pamatujte .. SNÍDANĚ JE NEJDŮLEŽITĚJŠÍ ZÁKLAD DNE !! :DD .. . Cestu tam jsem poslouchala MP3 jako každou cestu nějakou autem :D a dojeli k babičce tam jsme tak půl hodky byli a jeli do Olympie , tam jsem si koupila jen v Tally Weijlu něco jako svetřík takovej ten delší ,)) . Barva je taková karamelovo-hnědo-béžová . Mám doma šedej svetřík, černej, a chtěla jsem takovej starorůžovej jako barvu nebo hnědej nebo takovej krémovej , a ten mi zrovna i sedl tak jsem ho vzala no:) .. V NY jsem chtěla to neonový žluto-zelený tílko , bomba na večerní bruslení a prostě i tak :D ale já sháním to neonový růžový ! :/ nikde nic !:/ kdyby jste věděli kde je to růžový , úplně zářicí neonová barva jako na zvýrazňovači tak dejte prosíííím vědět :D .. Minulej rok byly v Tally Weijlu, ty růžový neonový tílka , ale hned byly pryč ! :/

Tumblr_m0oijocltm1qkhxx7o1_500_large

Neděle - vstávání v 7:50h. a chystačky, malovačky, oblíkčky a razila jsem na soustředění ( víkendový trénink ) .. tyvole ! To bylo dělo jako prase ! Hej toto , už nechciii zažít !:D nj nechtít můžu ,D .. Ta nám dala tak zabrat , že div jsme došly všechny dom . Fakt se jako divím !! 4 hodiny jsme to měli , od 9h. do 13h. odpoledne.. Byla jsem vyčerpaná , unavená , ale tak po dvou hodinovém oddychu doma jsem razila ven pak .. předtým ještě jsem hodila sprchu a umyla hlavu ,to se nedalo ,D . Chtěla jsem na kolečkový brusle , ale to bych nedojela ani ten kousek taky do parku ,D fakt že ne :/.. Kolena mám krásně zbarvený do hněda ,)) , takový kolečka tam , ano ano modřiny vládnou :DDDD .. tyjo , tak tak chodím , bolí mě všechno , vážně všechno !!! Za krkem , ruce , nohy, prdel !! , nohy nemůžu dát skroo ani k sobě , sedám si na židli nebo na něco jak důchodce, jsem horší než důchodce beztak , ale když ono to tak bolíííííí !!! :D:// ..

Sunset_193951475_large


Dneska škola na pohodu , neměli jsme do půl třetí , odpadlo nám odpoledko takže jsme měli do půl jedný . Aspon něcoooo ! ,D:P .. Musím se naučit dnes děják ..zkouší mě..protože jsem nepsala test , byla jsem nemocná . A musím se naučit básničku tyvole !:D do literatury na zítřek . A píšem ještě z matiky , božee !:D:// .. a mám dneska trénink , a včera ke konci soustředka nám říkala že od pondělí máme tvrdej režim , no tak jestli fakt , tak jsem důchodce zatm na neurčito !!!:D néé !:D:/ .. vždyt to bylo dělo včera, hnus , fuj a au !:D:/ .. A zítra hola na sedm , a odpledko nám asi neodpadne :D:/.. achjo , ale zítra jedu s mamkou možná do Hranic do Gatu ,možnáá .. tak doufám ,D .. valím se učit ..

Thursday 15.3.2012

15. března 2012 v 20:20 | Sejbi.

16 dní do Regionu ! :)


Jako přiznávám se . chtěla jsem napsat tak před dvěma dny , ale blbl blog ! Nešel prostě ! hajzli ! :D:/.. potom jsem chtěla napsát včera, no znááte to .. s někým si píšete, brouzdáte po netu pak se zapomenete a podívá te se na hodiny a je plno hodin a to už nemělo cenu ,D .
Zíítra je konečně pátek , znova jsme se dočkali víkendu ! Ááá :D Jdu s kámoškou ven , a tak:) ..

Tumblr_m0ha9cdl0e1rnia9do1_500_large

V sobotu jedu s mamkou do olomouce,jdem k babičce a pak do olympie!!!! :-* kde jsem nebyla už 2 měsíce !:D tyjo . takže se těším ! :-*:) .. a v neděli od 9h ráno do 13 h. odpoledne soustředění ( víkendový trénink ) .. a potom pondělí zase fuj škola .. :/

Tumblr_m0omiyxocs1r6ipclo1_500_large

Dnešní trénink byl dobreej ! fajn fajn fajn :-* Bolíí mě všechno , skoro všechno , ale to je detail že ,D .
V D2 máme street už hotovej , v discu se to ještě bude předělávat trošku , nemám ráda předělávání a když se něco mění v sestavách a tak celkově ! ,D aspon že se nemusí street měnit , ufffff . Tákže si zítra užíjte pátek po školeeee , a zítra snad nebo v sobotu napíšu lepší článek :D ...

Sunday 11.3.2012

11. března 2012 v 11:28 | Sejbi.
Jooo jako týden jsem nenapsala ,D . Ani se nic myslím nějak zvláštního nestalo .))) . Včera jsem měla soustředění ( víkendový trénink ) , měla jsem to na 9h. ráno do 13h. odpoledne ... takže sem v 7:45 vstala umyla se , namalovala najedla, a v 8:45 sem už stála venku a čekala na kámošku a v 9 to mělo začít... Jo uteklo to rychle :)) .. ještě bych tam tu hodinku klidně byla ,D.. 4 hodiny jsme to měli ,).. A příští nedělu opět . na 9 do 13

1299710-10-1328908419023_large

Určitě každej tohle znááme ,)) .
Zítra ta pojeb. škola !! Jáj ! .. Píšu z matiky .. a dnes se musím učit na hnus chemii i když je v úterý ale já mám zítra do 8večer trénink a v devět se už nemíním učit . Jen po škole ještě bdu chvíli pak . Za chvíli jdu na skok do tesca tak bych se měla jít chystat .

Tumblr_lyoh6we6x71r70ntqo1_500_large

Jinak nějak zdravá ještě nejsem ,DD . Noo jako co .. kašlu furt.. sere mě to ,ale co nadělám..nechápu proč mi ty silný antibiotika nezabraly , asi protože jsem nebyla v klidu a měla sem být , ale to už je fuk ,D . Budu si sem psát dny , za jak dlouho je první soutěž , abych byla v přehledu ,DD . . Tak se jdu chystat .

9283_large

20 dní ... :-*

Thursday 1.3.2012

1. března 2012 v 20:58 | Sejbi.

Všechno nejlepší Justine ! ;):-* k 18tinám . ♥


V úterý jsem šla k doktorce, jsem nemocná jak už víte ,D . Brala jsem jakousi medecínu a neoangin na krk . Dnes jsem byla na kontrole a prej je to stejný ale jiný a bez antibiotik by se to prej asi nevyléčilo , tak mi dala třídenní antibiotika ,)) . Super . A to jsem chtěla v sobotu už ven ,D. A týden nemůžu cvičit ! .. Takže na tréninky se mužu chodit jen dívat . Ale ve středu nebo ve čtvrtek bych chtěla už cvičit . :/ Mám kašel jak blázen , krk bolí jak nevím co a dnes se do toho připletla i rýma ,D. Však proč nééééééééééé ,DDD -.-" .

402672_245979758809103_100001912422411_637924_568699417_n_large

V pondělí bych měla už jít do školy . Mama ale řekla že mě pustí jen pokud už budu nějak v pořádku ,D. Achjooo !:D Furt jen ležím nebo sedím s not'asem v pokoji nebo v obyváku u telky , pořád s not'asem ,D . Dneska ráno asi kolem sedmé jsem se vzbudila protože jsem se dusila kašlem . Fuj . jak tohlensto nesnáším ! ... Kdo má pak v klidu dál spat !? .. Potom o hodinu pozdějš mě probudila děsně ucpanej nos , a za nějakých pár minut tatka s medecínou a teploměrem, medecínu jsem do sebe kopla čapla teploměr dala pod pažu a usla dál,pak mě probudil tatka jak otevíral dveře ,D.

Tumblr_lzqikfdnrh1qieq9mo1_500_large

Teeed si tu sedím v posteli , dopila jsem horůcí nápoj ( něco jako čaj ) , a chviličkama se tu dusím kašlem ,D. Co jinýhooo . A píšu si a poslouchám písničky :D . Půjdu si ale tedka změnit velikosti na obrázcích abych si to mohla dát do mobilu . Tak čaute. Užívejte si i za mě ti , co nejste nemocní ,DD .

Monday 27.2.2012

27. února 2012 v 17:50 | Sejbi.
Víkeend dobrej , i když sem jen mrkla a sobota byla zamnou :DD , fakt!:/ .. ani se nevzpamatuju a už je neděle .

Sobota - ráno vstanu ,snídaně atd.. v 11 jsem už obědvala :D jako tak brzo jsem nikdy nejedla ale šla jsem s pet'ulínkem:-** na hokej MD . Všechno fajn ,sranda :D .. potom jsem měla na 16.hod. trénink tak jsem šla... do 19hod. sem ho měla a pak šla dom , doma jsem se nachystala a jela k ségře spat . Tam jsme se dívali na dva horory a pak spát , já šla ještě na pc . Potom až spat ,D...

Neděle - vstala jsem , prostě byla u ségry o čtvrt na 4 si pro mě tatka přijel a doma jsem vzala tašku a šla na trénink . Tam zase do sedmi , potom jsem došla , nachystala věci , sprcha,hlava ...atd.. a spat ,D.. tot' můj víkend :DD

Tumblr_lvhsdovxzg1qdlthio1_500_large

Dnes pondělí , co si budem povídat :D prostě škola ,DD . Docela v poho , i když to jiný pondělí utíká rychlejc ,) . Jak tohle dopíšu půjdu si nachystat tašku a pak valím na trénink . Ano zase ,DDD . No aspon mám ten pohyb ,D . Sice i když tam skáčeme a všechno , prostě se hýbem na celý tělo , tak dobře že se někdy nemůžete ani skoro pohnout, prostě masakry ,D. ale že bych viděla že bych něco zhubla , tak to se mi teda nezdá a divím se sakra moc!:D:/ .. no cooo , aaspon nějakej pohyb + každý den sklapovačky s rovnýma noahma a pak s pokrčenýma ..na břicho.... a potom na boky.. zvedání nohou do boku v leže,to by ste museli vidět ,D . Tak doufám že mi tohleto k něčemu bude ! :D Musí ! :D Jdu se chystat , dnes článek nic moc , ale tak já nevím co psát , pondělí je a ono se toho moc za jeden den nestane ,D .. takže zduř ,D .

Friday 24.2.2013

24. února 2012 v 22:22 | Sejbi.
nevím proč, ale dneska mi tohleto jede už po několikátý , protstě se mi nějak začla líbit ,)) i líbila ale ted' víc :D:P..

FRIDAAAAAAAAAY !
Ááá. krásnej to pocit je !:D:P Dneska faajn den . ujetej :D . spíš jsem teda dnes ujetá já ,DDDD. takže tenhle svátek na mě rozhodně dnes platí ! ,)):DD .. ,, pátek blázni mají svátek " nj , dnes bych radši měla nocovat v blázinci :DD , né zas až tak , ale jakoo .. nechtějte radši vědět co jsem venku dělala :DDD , prostě jse byla MOOOOOOOOOOOOOC hyperaktivní ,a to moooc myslím fakt MOC !:D

,, Přestaň snít ! Začni žít ! ;) "

Hahaaa , pěkné :D:)))) . Kéžby by to v nějakých situacích šlo ,)) .

Tumblr_lzidn8btac1roo4z7o1_500_large

Nevím úplně přesně jak to chutná , ale dala bych siii !
Zíííítra ve 12:00 hod. dopoledne začíná hokej MD . jduu , s pet'ulkoooou ! :-**
A jak dojdu dom , tak se nachystám a povalím na soustředko a z tama přilezu v sedm , možná už ani nepůjdu dom ,ale spíš jo , sprchnu se apovalím k ségře spat . u ségry budu tak do půl třetí pak pojedu busem a asi ještě dom pro věci a pak na soustředko a ůpřilezu potom opět dom v sedm večer a to si jen nachystám věci do školy, možná si je radši nachystám zítra a pak jen lehnu a další den škola ,D jakožee,chtěla bych víc volna že :D co už. myslím , víc být doma,tenhle víken nebudu vůbec skoro doma:/ .. jako jsu doma každej den ,ale málo ,D:/ .

Tumblr_lyrfvo1jib1r7r2j3o1_500_large

Sorryyyyyy , ale dělá mi to děsný chutě ta čokoláda !:D ALE STRAŠNĚ VELKÝ CHUTĚ !! :D tak jako nechci na to čumět už 2 dny sama tak se semnou podělte :D .
Tedkaaa , zrovna si volám na skypu s tříltým synovcem doopravdy je mu 3 a půl !:D :DDD tyjoo , to utíkáá jak něcoo ! nedávno měl narozky dvou roků a tedka už mu budou v květnu 4 ? .. WTF? .. ty vogooo !!! mě zachvíli bdue 20let když to tak rychle utíká :D jen co utíká pomalu , jsou hodiny ve škole :D. Potom si píšu s šesti lidma, zatím ... bud ještě někdo napíše a nebo někdo odejde :D . Tak čabas ! UŽÍVEJTE VÍKENDU !:DD:P

Thursday 23.2.2012

23. února 2012 v 16:22 | Sejbi.
Jaaaj , ja debil ,D. Proč jsem nenapsala včera ?!! A to sem si říkala že napíšu na ten krásnej datum!! 22.2. !! ..samé dvojky!:( .. no víte ,D.. moje nejoblíbenější číslo je 22 , proto sem chtěla napsat ,D,)) no, moje mííínus .

Dneska poslední trénink , pak mě čeká v sobotu a neděli soustředko neboli jinak řečeno mimořádný trénink o víkendech ,D ..spíš soustředka ,)) . Dnes vím že neudělám provaz ,D protože sem to v pondělí trošku přehnala z protahováním :D , jsem si užívala jsem jsem po tom týdnu ohebná kdžy sem se tak dopbře rozcvičila teda protáhla a nic mě nebolelo ,D no tak , další den mě zadní stehenní svaly trochu bolely ,D No , po včerejším tréninku jsem ráda že chodím :D .. když sem měla ještě trošec natáhlý svaly z pondělka a včera jsem do doprotahovala tak to bolí víc ,D naštěstí nééé úplně moc , ale bolí , a ještě jak jsem dělala roštěp , no né roštěp placku tak sem řekla kámošce at mě přitlačí k zemi a ona tlačila a tlačila a pak mi ve stehně něco křuplo nebo něco tak ,D trošku mě to bolelo tam kde to křuplo nebo co to udělalo a už nedám porovaz na levou nohu ,D beztak ani né na pravou , co no :D však mě nevadí že máme sobotu a neděli soustředko VŮŮŮBEC MI TO NEVADÍÍÍ !!!!:D:/

Tumblr_lonakekimg1qkrkavo1_500_large_190705808_large

Už chci letní noci ! kdoo néé žeee :DD . Jdu tedka s kámoškou do města, potom příjdu domů dám si topinku s volím okem :D a hybaj na trénink kterej mám dnes jen hodinu , lalalaaa :D. a víte co je zítra ? no kdo by nevěděl !! PÁÁÁÁÁÁTEK !:DD

Jooooooooooo !:D konečně ! :)) , těm co končí prázdniny tak to maj hold blbý :D nám taky skončili minulej tejden . ale zítra nám začíná , těm co maj školu, víkend . hola hop .D

Tumblr_le62t92oyo1qd3pxto1_500_large

Achjoo, jak mě toty obrázky vždycky rozesmějou :'DDD . Chtěla bych to tričko .. FUUUUUU !:DDD kdyby bylo černý , nosila bych ho na tréninky :D. ale v tom bílém bych spala :DD .
Jako , nevím co vám už napsát :D takže budu končit , ted možná zase některý z vás pobavím ,D.. že se musím vyhrabat nejprve z postele , zvednu se :D , dojdu na záchod , prootože fakticky musím !:D a nesmějte se evičiko a stef :P:D jako nutně vážně musím !:D a půjdu se potom oblíct a výjdu , jo dost keců , už jdu !:D
Zítra na ten KRÁSNEJ PÁTEČEK napíšu ,D aloha ,D

Monday 20.2.2012

20. února 2012 v 18:11 | Sejbi.
Po prázdninách do školy, dalo se to přežít ,DD . V poho dnes to bylo ,))) . v žákovské mi skončila stránka trojkou z matiky :X a jedničkou mi začala nová stárnka, aspon že to tak vyšlo ,D
Zítra jsme zachráněni !:D Neučíme se , jedeme do Olomouce , do tý firlmy kde se vyrábí čokoláda Zora , jdeme na takovou exkurzi , takže nemáme na sedm , fujky fuj :D. .nemáme 3 hodiny po sobě tu učitelku kterou moc nemusíme.. a měly by jsme.. matika , matika , chemie (s ní) , literatura, děják .. VOLNO .. výtvarka , výtvarka... takže odpoledka nám odpadne , a vlastně všechno .D hooou .. konečně nebudem mít hnus .. M, M, CH !

Tumblr_ly0ejedwoy1rn467ro1_500_large

Nevím co se to dnes semnou stalo :D , přišla jsem ze školy a furt jsem něco dělala, chytla jsem uklízecí náladu tak jsem si vytáhla ze šuplíku věci na stůl a vytřela si šuplík a znovu to tam pak pěkně skládala protože jsem tam měla bordel ,D. Potom jsem si vytřela zem v pokoji , postel , komodu , skříň .. a klidně se mi chtělo učit i když nevím na co :D nic nepíšem , nebo číst knížku , několik knížek , nic mi nevadilo , něco a ráda sem chtěla dělat :D a moc věcí :D .. divnéééééé :D

X_22c4eedc_large

Já se tedka pomalu zvednu :D , půjdu na záchod , nachystám si věci do tašky , napustím pití a povalím na trénink , v osm končíme.... no abych se šla už chystat ,D...¨

A děkuju mooooooc za návštěvnoost !!!! :-*

Saturday 18.2.2012

18. února 2012 v 15:55 | Sejbi.
Heeeleee , půlka února ,D . Sicé né doslova, ale i tak ,))) .
Už chci půlku března !
Prooč ? Protože se celej březen bude chodit do školy,školy,školy, a prázky jsou AŽ AŽ AŽ v dubnu :((( sice velikonoční , což velikonoce nemám ráda , možná nesnáším , protožeee velikonoce bolej . No spíš naše zadky trpěj ,))) . Auvajs , netěším se na velikonoce , fakt ne ,D. Minule jsem vypla zvonek takže jsem se vyhla pěti klukům , ale i tak přišel přítel od ségry a od něj to bolí zatím nejvíc !!! Během listopadu a prosince atddd , jsem se seznámila z hodně lidma , kámošama , hlavně kluci , takže se jen modlím že nechodí s tatarem na velikonoce ,D jinak je semnou ÁMEN .

Tumblr_lzi7x0a6gw1rno4zmo1_500_large

Chci at' už je půlka března , jenže sem si uvědomila že v březnu , ( datum nevím ) ale jdem k zubařiii , joojo , kdyby já debil si ty zuby dva nechala vytrhnout jak tam byla , tak bych tam ted nemusela a šla bych normálně až za půl rku jako vždy , njj z demencí jsem už zvyklá ,D .Ale když já se bála ! nesnáším zubaře , víte ?! Nevíte ! Ted' už ale jo ! ,)))))
Příští týden v sobotu mám opět soustředění , 3 hodiny ..ajoooj , a v neděli to samé 3 hodiny . Dva dny po sobě ?! WTF ? ... sem smířená s tím že budu opět asi zase důchodce ,)) .
Ale tak bude to sranda , protože se bude trénovat street, a holky tvrděj že tohle je vždycky sranda , tak se i těším ,D .

Tumblr_lz5fvfe4rt1qcsmhlo1_500_large

Dělám vám chutě coooooo ??? Já vím žejo . Muhaahahaaa .
Dala bych si , né že nééé ,)) . Hlavně tu šlehačkuu ! ♥
Tak jako nejvyšší čas se chystat , jdu pro kámošku a jdem ven , měly jsme dostavět sněhuláky :DDDD , nesměj te se ! Nudily jsme se ! Tak jsme na bečvě začly stavět dva sněhuláky, jeden je vyšší než já ! To je drzost že ??! Ale tak já sem celkem smířená že je skroo všechno větší než já ,DD . Říkám SKORO , né ÚPLNĚ VŠECHNO ! Teploměr ukazuje venku +5°C až +6°C ... to ukazovalo kolem dvanáctý , tedka bude ukazovat jiný číslo , takže se jdu podívat a nachystat , a kdyžtak doděláme ty sněhuláky ,DDD . Ha ..

Thursday 16.2.2012

16. února 2012 v 20:56 | Sejbi.
Božeeee. to utíká jako prase .
Kdyby jsme chodili do školy ( my co máme prázdniny ) tak je teprve úterý , protože když je škola tak dny utíkaj pomalinku , a ono už je čtvrtek ! :-O zítra pátek , no za pár hodin , a zachvilu už zase škola , fujjj !!!!!!!!!!!!! :(((
Z úterka na středu jsem spala u kámošky a byla to bombaaaa !:D:P sice jsme neměli " pitíčko " ale i bez něj do vždycky jde ,))) . Objednaly jsme si pizzu a psali si na fb a smáli se pořád ,D to nejde aby jsme se nesmály ,D ... Spát jsme šly až ve 4 ráno , taky podle toho to pak vypadlo , že se nám přes den chtělo spát ,DD . Potom ve středu jsme šly v šest na hokej , taky byl dobreeeej :-* .
Tumblr_lzgnbf6vf01qzzt01o1_500_large
Krááásnej obrázek !!!! ♥
Dnešek , s pet'ulíínkem hokej - ml.dorost !!! :-** mohla bych tam být deno denně ! ;) na ml.dorostu , i na ostatních ,)) . ale lepší je když tam většinu znáte ,D . zítra škoda pátek , kdyby byla škola tak hurááá pátek , ale když sou prázky tak škoda že je pátek !! :'( ... Nevím co budem dělat ,D , asi si půjdem na bečvu zabruslit ,)) . Tak aaaahoj . :P

Monday 13.2.2012

13. února 2012 v 20:51 | Sejbi.
Jakoo jen vlezu na blog.cz a málem mi vypadly oči z důlku !!! :D , to není možný , beztak to není pravda !!! .prostě vždycky mívám

Váš blog včera navštívilo (třeba) 85 lidí...
a dnes ?

Váš blog včera navštívilo 114 lidí !


Hej prostě , já ale tomu nemůžu uvěřit ! Za to jak ldouho bloguju už sem tohle neměla nikdy !:D Beztak mě šulijou ! ,))) :D

Tumblr_lt173y66eu1qliyfqo1_500_large

Chciii takovou postavu !:(( , a i ten pierc ! JO KDO MÁ PIERCING V PUPÍKU ?:))) ... když ste si to nechávali dělat, bolelo to ?:D Mě se to hodně líbí , chtěla bych pierc v pupíku :) ..

Neděle - Myslela jsem že zkysnu doma , už sem se úplna to připoravovala ,ale pak sem viděla že kámoška se vrátila ze zápasu tak sem jí napsala co dělá , tak jsme šly bruslit na bečvu . sem jí půjčila brusle ,) ..moje milovaný , úplně nový , krásný , který mě už ale bohužel tlačej :( ale jako dokázala bych v nich ještě bruslit , ale pak mi mě děsně bolely palce u nohou ,D .

424846_343792908986411_278030472229322_1116454_1665958570_n_large

Pondělí - doma doma doma , i když jsme se domlouali s kámoškou že půjdem bruslit na bečvu tak sem myslela že už ne ,D ta lenost tyvole . měla by okamžitě ze mě vymizet ! :D Tak ale pak sem se přemohla a vstala tak jsme šly bruslit ,DD . a tedka tu jsem no :D .

Zítra bych měla spát u kámošky tak uvidíme , doufám že jo ,DD . buudee prdeel ! ♥ .. a jdeme opět bruslit :-* a dřív než dnes ,D ..

Jooo a neznáte nějaké cviky na stehná ? kromě dřepů ,) .. děkuju předem . :) ...

Saturday 11.2.2012

11. února 2012 v 22:19 | Sejbi.
Hokeeeej ♥ byl hodně fajn :-* , ale jako i hodně drsnej jak na ledě tak i mimo led ,DD . Prostě bitky noo .P . Ale mamě pššt , ta by mě tam už nepouštěla a já bych to nepřežila ,D .. .protože hokej miluju ♥ . .. No dnešek sem strávila tak že sem se vzbudila , šla k telce a potom zapla not'as ... byla u telky s not'asem , byla sem na 'fejsbuku' a tam si psala . Umyla sem si hlavu a pak čekala až mi uschne abych mohla do tesca pro jídlo k ťamikům . Jenže se tat'ka vzbudil a tak sem šla s ním , tam jsme si dali jak jsme čekali dvě pikantní polívky , mňam :-* , vzali jídlo a šli dom . Doma sme ho snědli a tat'ka s bráchou šli na hokej . Já byla sama doma , a dýl než hodinu normálně áááá !:D ...mamka byla pryč . Potom jsem o půl páté šla pro kámošku . Šly jsme na busák pro druhou kámošku a raziliy na hokej ! :-****

Tumblr_ls3wjrcmdr1r3fw9ro1_500_large

Zítra ( v neděli ) vůbec nevím co budu dělat :D . Něco určitě , prázky si užít musím ,DD:P . Příští týden jak bude ted' bych měla spat u ségry, u kámošky :-** , doufám že pojedu s mamkou do Hranic na M. do GATU ! Už jsem tam dlouho nebyla !!! GAAAAAAAATE! :-*

Ted si píšu zase na 'fejsbuku' , poslouchám písničky , a jdu tedka cvičit ,) .DD ... ( sedy lehy, sedy lehy do boku , sklapovačky a tak... prostě na břicho ,) Chci se jště dnes podívat na ten film konečně ,D tak jdu cvičit at' jsem do plavek v břiše lepšíí ohodně než ted :D . Potřebuju něco dolů ,) . I když mama mi říká anorektičko ... :DDDD .. ale anorektičky vypadaj úplně jinak , nejsem vychrtlá , prostě normální , ale mama mi tak prostě bude říkat ,D bož , neřeším :D beru to jako srandu :P:D a taky že je ,D..

Friday 10.2.2012

10. února 2012 v 23:11 | Sejbi.
Píšu sice pozdě, ale předpokládám že tu ještě většina bude když dneškem začíná většině jarní prázdniny ale bohužel většině zase už pomalinku končí , ale i tak je pátek a tak si myslím že je na počítači ještě hodně lidí ,D . Chtěla sem se ozvat dřív , ale vždycky to vycházelo na večer .. A to moc zvás na pc už nebývá , tak jsem to furt odkládala a řekla sem si že prostě ted napíšu i když je pozdě . Teda pozdě jak pro koho ,D. Konečně si odevšeho odpočinu a tím myslím... škola, tréninky, a některé lidi ,)). Takže konečně ! :)

Tumblr_lwaz2p82z41r65tf5o1_500_large

Konečně se vyspím atd .. No jako nic :D už nevím co psáááát . Achjooo už chci velký prázdniny a aby už neskončily :(( . zítra jdu na hokej , dopoledne skočím pro čínu do tesca k ťamikům protože tat'ka bude spát po noční a mamka jede pryč . A doufám že před hokejem zajdem s kámoškou ještě zabruslit na bečvu , já pomali půjdu , spát ještě né , i kdžy mě mama už zahání spát , ale nechce se mi .. ...čuuus.

Monday 6.2.2012

6. února 2012 v 15:13 | Sejbi.
Pondělí úspěšně přežito ! :D
Neděli jsem strávila skoro celej den na bečvě na ledě na bruslích . Málem jsem zdechla v tý zimě ! Jako to není prdel tam stát 5 hodin a ještě kde nejvíc fouká ,DD . Měla jsem tak děsně zmrzlý stehna a prdel že jsem je už vážně necítila ,))) . Myslela jsem že ej to můj konec jako ,D . Aji sem řvala bolestí , to mi tak mrzlo ty stehna a prdel až to děsně bolelo ! A pak i ruky , no twl já nevěděla kam si je strčit ! Taky sem řvala bolestí ,))) . Kámoška pak odešla na 17minut dom . Aspoň byla chvíli v teple , já ne . Já tam mrzla nepřetržitě pět hodin ! Fuuuuuu . Radiátor u sebe nejléépe mít !!!!! Pak tam došla zanama kámoška ( bez bruslí ) byla tam snama půl hodiny , pak došli kámoši , tak jako trochu sranda ,D .. A pak se šlo po šesté večer konečně dom , já ale pak s klukama byla ještě hodinu pak , kámoška byla už doma .

Tumblr_lyyvrdgv8l1qm1juxo1_500_large

Ty rukavičkyyyy ! :D♥ ... Jůůů ! :D
Zítra na sedm ! Božeee , samí hrozný předměty 3 hodiny ! Matika , Matika, Chemie ! A to ještě jdeme na sedm na matiku jako každej týden ,)))) . Nemám ráda úterky a středy ! Pondělí se jakštakš přežít dá . A ještě k temu píšeme zítra opět z literatury ,))) . Ježišííííí , kdo se to furt má učit !:D Když nějaký díla od kohosi , do života potřebovat nebudem ! .. No pokusím se na to kouknout :D . Něco zapamatovat . Aspoň čtvrtku a kdyžtak to jistí taháček ,)) . Jenom co je na zítřku dobrý je , že nám odpadá odpoledko takže mám do 11:40.. 4 hodiny , no + nultá hodina takže jakoby 5 hodin , ale končíme 11:40 ! Juchůů , je totiž zápsi malých dětsek do prvních tříd . Aspon něco dobrýho je na zítřku ,D . Dnes mě ještě čeká trénink . A jako docela se i těším ,D. Jen musím vyrazit včas at' kámoška venku zase na mě nečeká v tom děsným mrazu ! ... Film se mi stáhl tak jdu čučet , čágo bélo ;D .

D264f29c88218ebf623d7e1c87e5ecfd_large

Jakoožeee , dala bych si , né že nééé ;D ♥ .. Dělá mi chutě ten sýýr a okurek s rajčaty a to koření ! <33

Saturday 4.2.2012

4. února 2012 v 13:46 | Sejbi.
Jakoo za necelé tři hodiny mi začíná soustředění ( výkendovej trénink ) !:D:( Dnes tam ale budem jen tři hodiny . ;D od 16-19:00 hod. ... jo minule jsme tam byli pět hodin od 13-18:00 , fujky !:D Ale uteklo to minule , až na poslední hodinu a půl , ta se táhla neskutečně pomalu ! ..

Chci si skočit ještě do tesca pro pití ve velké petce , uvidím ale ještě ,D jestli si ho nenapustím to pití doma .)) achjoo , připadám si jak nemocmá :D:/ fut sedět na prdeli doma !:D:/ , ale venku se nedá vůbec být ! A ve zprávách říkali jestli ven nepotřebujeme tak at' zbytečně ven nechodíme, no jako :/ Mrze jak praští ale aby ta bečva už byla pořádně zamrzlá tak néé ! Nechápu toooooo ! .

4268891835_a0ef3624f4_z_large

Včera jsem celej den proseděla a proležela v posteli :D . Až večer jsem si sedla ke stolu a dodělala obrázek , oko jsem kreslila , takový psycho oko ,DD . Díváním se na filmy a psaní si na fb a na blog ,)) . Dívala jsem se .. ,, Na lince je vrah " ... a potom na ,, Kamrád taky rád " ... Úžasnej to film je !!!:D ,, Kamarád taky rád " .. Hej já se tak nasmála :'DD . Až večer jsem si sedla ke stolu a dodělala obrázek , oko jsem kreslila , takový psycho oko ,DD . Dnes se chci zas na něco kouknout , ještě tak vědět na cooo ,DD . Ještě se musím namalovat potom , a pak o třičtvrtě na čtyři vyrazit směr tělocvična , která je odemě 4-5 minut ( ani né 5min. ,) ..

Tumblr_lxsomotmmf1r8eqjbo1_500_large_185466801_large

Strašně se mi "chceee" noo , ale jako docela se tam těším ,D . Sem zvědavá za koho budu tančit dnes ,DDD .. Proč se mi zdá že je příští týden volno ?:/ Ale né , zítra fujky nedělej a potom zase školaaaaaaaa ! Tak unavující .. . Chtěla jsem si nalakovat nehty ( manikůru ) , ale prdím na to . Na tréninku by se mi to zase odloupalo , jak si nazouvám boty atd . A ani o tom nevím že se mi vžycky uloupne , až doma zjistím že mi třeba chybijou 2 nalakovaný nehty ,DD .

Ustelu si postel , zalehnu s not'asem , zakryju se dekou at' mi není zima a kouknu na nějaký film .. ve tři vstanu , namaluju se nebo tři deset a půjdu se chystat . A o třičtvrtě výjdu . A příjdu dom až 19:10 .. :((( .. Potom padnu na postel opět s not'asem , pak spát a zítra NEDĚLE ! :X ... jdu se už dívat ,))))

Wednesday 1.2.2012

1. února 2012 v 17:00 | Sejbi.
Tak a máme Únor . I když mě to vůbec nepříjde , jo jako měla být už dávno tma ( myslím to tak že ještě před vánoema už byla dávno tma :D ). Jak jsem psala včera , že dnes píšeme 3 písemky tak měli no , dojdu do školy a psali jsme z celýho rozvrhu na dnešek ! No to se mi nikdy nestalo ty vole ! ..No akorát z těláku jsme nepsali , ale to ani nejde ,D. Ale tak ze všeho jednička díky čemu ? tahákům nic nevidíte !:DD Pššt !:D Akorát ajina byla z méé hlavy :D . No co , u mě je to tedka furt tak ! A matika taky z mé hlavy a bojím se co dostanu , vůbec nevím co bych mohla dostat :/ .

Tumblr_lyof7qdiko1r6wq08o1_500_large

Za chvíííli mi začíná trénink . Nemám ráda středy ! A proč ? .. Protoožeeeee... Nejhorší předměty! , psáváme středy písemky , jídelna přeplněná blbými lidmi z gymplu !!!!!!! , brzo trénink ! , a středa rychle uteče už potom po škole ! ... Doufám že vysvětlení stačí ! :D , nesnáším gympláky ! jako né že něco proti gymplům mám , to vůbec , jen tenhle gympl ! né že ta škola ale ty lidi v ní ! To jsou takový exosti tyvole ! Že by se jeden posral ! Né jeden néééé ! Milion lidí ,by se posralo z nich ! Pomalí jak sviňa , nikam nespěchaj , přeplnijou celou jídelnu že potom si už nemá kde druhej sednout , a když už maj dojezeny a není kde sednout , je to nezajmá že si druzí nemaj kde sednotu , oni se vybavují klidně dáál ! Nakopala bych je do prdele !!!!!! A jaký pipiny tam sou , no ježiši . Ani nemluvit o nich radšii . Jenom ti blbci zdržujou všeci ! Skoro všeci to je ze 100% , 99% !

Tumblr_lyof5pxclr1r1fm5uo1_500_large

Zíítraaa , už zííítra ! Poslední den do školy ! NO kéžby by byli prázky dva týdny ! Né jen pátek ! , coo už noo ... Už chci jarňáky ! A bruslit na ledě ! Hned ted' !! :( Už aby tza bečva byla pořádně zamrzlá ! Rybníky už jsou , ale rybník mám docela daleko , bečvu za rohem , i když na ni vidím ,D At¨už bečva je sakra!!!! :DD:( , No jdu se chystat na trénnik , za 15minut mám sraz s kámoškou a jdem , trénink mám od baráku 4 minuty cesty :DD . Čágo.

Tuesday 31.1.2012

31. ledna 2012 v 20:40 | Sejbi.
Tak jako nechápu se proč píšu vždycky až večer , ale to je jedno :D . Asi proto , protože se mi přes den nechce ,D ? A večer se nudím . Jó to bude asi tím ,DD . Né jako , nenudím se , to néé ;) :D . Ale tak není toho moc co na dělání a tedka se mi chce zrovna něco psat . Myslela jsem že zítřek ( středa ) bude pohodovej den , ale ! Píšeme z matiky ! , ajiny , přírodopisu . No poserme se !:D .. Není toho moc , já vím , já vím . Aleeee jako ! Den po vysvědčení a nával !:D Sem zvědavá jak dopadne ta matika , jakože jo :DDD . Přírodopis ? ..Tahák to jistí jako furt ted' ;)) . A ajina? Myslím že tyhle věcí dávám . Doufám :D. Dnes bylo vysvědčení , noooo pochlubte see dětičky :D . U mě dobrý :) .. Počítala jsem s pěti dvojkama a mám jen tři dvojky a samí jedničky jinak . Joo v ájině mi přidala kvůli školám ;) . V druhým pololetí kdžy budu mít opět mezi dvojkou a jedničkou automaticky bez zkoušení mí dá tu dvojku , protože mi tedka v prvním pololetí vlastně přidala ;) .

Img1464920778_large

Ještěěěěěě 2 DNY ! A v pátek to úžasné volno !:D:-* , už chci at' je zítra ( ve středu ) 3 hodiny odpoledne ! , protože to bude po škole a bude zbývat jen jeden den ! ;) . No nejlépe bych brala spíš čtvrtek , 3 hod. odpoledne :D .. Další týden , opět celej týden do školy a paaak ? VOLNOOOO TÝDEEEN ! Bohužel to uteče zase jak sviňa ! A v březnu myslím není ani jedno volno !:( Nevím tedka , ale myslím že není :/ . Hele jdu se kouknout na tu ajinu , zdaaaaaaarec ;).

Monday 30.1.2012

30. ledna 2012 v 15:38 | Sejbi.
No už je ZASE PONDĚLÍ ! Achjo :/ , přežít ještě 3 dny , a pátek volnooooo ! Pardoon že sem se neozvala bud nebyl čas,nebo se mi nechtěloa nebo blog blbne že v nadpise může být max.4000 znaků ...a prostě mi to dělá často , nechápu co to je , kokoti ;D .. pardon ..ale jako .. ;) Zítra se rozdává vysvědčení a já už ted vím že mám vyznamenání protože to říkala učitelka,nechlubím se ,ale prostě sem strašně ráda za to :) ! Včera jsem byla bruslit na zimáku , jako nestála jsem na bruslích 2 roky a to jsem uměla dost dobře bruslit ;D na vše sem si troufala, ale dneska sem se bála jestli nespadnu a ne :D ke konci už to bylo úplně nejvíc vpohodě :D:))

Tumblr_lucq592tay1r3of2yo1_500_large
V sobotu jsem byla s mamkou v Ostravě , v Ikei a pár obchodech , ajo dobré to bylo :) . V létě půjdu na brigádu at' si můžu koupit konečně Ipod ! :) Ta moje mp3 je sice dobrá ale furt měnit ty baterky , to je o nervy :D Protože se nějaký rychle vybijijou . A Ipod chcio dlouho už! :) Achjooooo už chci léto sakra!:D:/ A s tým prázky a všechno !:( .. Tedka jak pořádně má přituhnout a přituhlo , to je děs, tam se venku vůbec nedá být , a to má ještě víc a víc přituhnout ! Až padne -20°C a nejmín -17°C nejdu do školy ! :D Jako nehodlá přimrznout k chodníku jen co vylezu !:D Zítra píšem literaturu ( divadlo ) tak se na to musím podívat než půjdu na trénink :// .
 
 

Reklama