Zablouděné věci

New in..

28. ledna 2013 v 16:15 | Sejbi.
Byla jsem před dvěma týdny v Olomouci v olympii a koupila jsem si tam tričko, konečně sluchátka a konečně krátkou džisku <3
sluchátka s kamínky

Co jsem dostala pod stromeček

5. ledna 2013 v 1:26 | Sejbi.
Vím je to trošku, trošku víc pozdě ále přece jenom :D

- Jako každej rok tak i tenhle nesmí chybět nějaká ta kosmetika :D:))

- Úplně překvapená jsem byla z tohohle krásnýho povlečení !! A + k tomu červený prostěradlo,děkuji maminko :DD.. (brácha dostal to samé akorát modrý prostěradlo:DD,fákt vtipné:D i když jsme dvojčata tak sem si myslela že už jsme z toho vyrostli mít stejné věci:D)

(c.č)

Pozastavení 10.-15.7.2012

10. července 2012 v 10:31 | Sejbi.
POZASTAVUJU na 6 dní , v neděli se vrátím :) .

Vůbec nevím jestli přijedeme odpoledne nebo k večeru nebo večer,ale spíš večer :) .
Jedeme do westernu do Šiklova mlýna , jako každej rok ;) . Jezdíme tam už asi 7 let , každej rok . A pořád se tam těším ,a pořád z tama vždycky nechci odjet :/:D . No toten rok k moři bohužel nejdeme :((( . ALe tak co,příští rok kdyžtak . Tak se tu mějte, nesed'te doma při tom pěkným počasí a jděte ven nebo se koupat někam ! .) A užívejte si ty prázdniny ! Protože vááážně děsně rychle utíkaj ¨!! :( AHOJ ! :)

Tumblr_m6tfjdf2ap1qihcnro1_500_large
Food-hamburger-photo-photography-favim.com-447706_large
haha.musím vám udělat trošku chutě :PP:D

New in: Červen

6. července 2012 v 12:18 | Sejbi.
Orsay - sleva ze 149Kč na 60 Kč


Orsay - sleva ze 109Kč na 60Kč

více v c.č

Mini Random fotek..

31. května 2012 v 18:39 | Sejbi.
Kdosi z vás chtěl vyfotit , jak se mi v pokoji vrtaly ty poličky dvě s hodinami . Na poličky jsem is už zvykla a líbí se mi to už :D:) . Tedka by mi zase dalo nějakých pár dní zabrat si zvyknout kdyby ty poličky tam nebyly ;DD . Dálě uvidíte můj mobil,na kterým je kryt,na který jsem asi před měsícem nalepila kamínky.Dlouho jsem to chtěla,ale objednat si to,ale vyšlo by to draho,tak jsem si to po 100 letech udělala sama ;) .

New in: Květen

30. května 2012 v 16:58 | Sejbi.
Mám tu nějaké fotky co jsem si pořídila během května, není to jen tohle,tohle je za poslední 2 týdny ... Terezka chtěla vyfotit ty adidasky tak tu jsou :) , Tak at' se fotky líbí ;) .. Pokračuj v celým článku ;).


Wishlist 0.1

19. května 2012 v 23:25 | Sejbi.
Všechny ty věci jsou z tally weijlu . Projížděla jsem celý stránky Tally weijlu a vybrala si co se mi líbí :) . Akorát u nějakých věcí ty ceny jsou trochu vyšší , a to mi jaksi trošku víc vadí :/ .

1. Zlaté sandále ( EUR 12,95 - asi 325 Kč ) - nemusí být přesně toty a nemusí být zlaté , ale nějaké takové podobné chci :) , gladiátorky už mám ,ale chci ještě nějaké takový jemný jednoduchý sandále :) .

2. Růžové tílko ( EUR 9,95 - 249 Kč ) - nemusí být to tílko růžové , ale jiné barvy se mi moc nelíbily . Růžová se mi líbí a taky se mi tam líbí kolem výstřihu ty volánky , nebo co to je :D , že to tílko není nějak úplně obyčejný ale jsou tam ty volánky :) .

3. Tmavě modré letní šaty ( EUR 12,95 - asi 325 Kč ) - Mám jen jedny letní šaty , takový obyčejný prostě jen . Chtěla bych na léto ještě nějaké . Na stránkách byly toty tm.modré a pak růžové , ke mě se víc hodí tmavší než světlejší , proto jsem dala do wishlistu toty modré :) , nějaké takové bych chtěla , né stejný nebo tak ale toty jsou pěkný docela a prostě tak no:) , prostě šaty na léto bych chtěla :)) .

4. Dvoj prsten s kytkami ( EUR 3,95 - kolem 100 Kč ) - Chtěla bych nějaký dvoj prsten . líbí se mi to , a jak jsem projížděla stránky TW ( tally weijlu ) tak toten se mi líbí :) , tak jsem ho do wishlistu hodila no :)

5. Béžové gatě ( ty v pravo EUR 22,95 - asi 575 Kč , ty v levo EUR 25,95 - asi 650 Kč ) - Hodně se mi začaly líbit takové béžové gatě , že dole jsou úzké na gumu a u pasu nařaseny , a u noh volnější , něco jako nasrávačky ale né až tak, prostě trošičku volnější , jenže nemůžu skoro vůbec nějaký pěkný sehnat a když už tak mi nepadnou a nebo jsou drahé :/ Takže určitě nějaké béžové gatě bych si přála ! :)

6. Tričko s knoflíkama a s kapsičkou ( EUR 9,95 - 249 Kč ) - Pěkná je ta modrá i ta mentolová , nebo jaká to je ta světlunce zelená ;D .. To modrý jsem si představila s krátkýma šortkama a úplně pecka ;D , a trička nebo tílka se mi líběj s knoflíkama u výstřihu ;) ,líběj se mi i trička nebo tílka s malou kapsičkou na boku, takže klidně bych tohle tričko brala, obě barvy jsou pěkné :) ale to modré mi víc sedne k tým šortkám ;D , nevím jak vám ale mě to modré ;D ale to druhý taky je pěkný sakra !:D

7. Náramky s přívěskem ( EUR 4,95 - asi 125 Kč ) - Na první pohled se mi zalíbily :) , nevím jak vypadají na živo , ale na stránce vypadají pěkně :) líbí se mi protože jsou takový jednoduchý jenom s přívěskem :) , na ruce by mohl ten náramek vypadat vážně pěkně :) , určitě by mi nevadilo kdych ho měla ;D

8. Růžové hodinky Tally Weijl ( EUR 12,95 - asi 325 Kč) - Viděla jsem je i v obchodě a i na stránce a hned na první pohled se mi strašně zalíbily

9. Čelenka do vlasů s kytkami ( EUR 2,95 - asi 75 Kč ) - Hodně holek ted'ka nosí tu sponku na boku ve vlasek tu kytku , moc se mi to nelíbilo , ale jaksi se mi to začíná líbit , docela dost ;D , jenže to má tedka skoro každej :/ což mě štve . a ani jsem to zatím v nějakým obchodě neviděla , na to že to má skoro každej , asi to bude v H&M , tam mívají takové věci , asi si pořídím jednu , uvidím:) A čelenku jsem tady dala protože by ve vlasech taky mohla vypadat pěkně :) .

10. Náramek s přívěskama ( EUR 3,95 - kolem 100 Kč ) - Zase , je jednoduchej a jsou tam přívěsky, tamty předchozí ten bílej s rlžovým se mi ale líběj víc . Tady ten má hodně přívěsků ale to tak nevadí , ale prostě tamty sou hezčí :) , ale taky bych toten klidně brala ;)

11. Obyčejné oranžové tričko ( EUR 6,95 - asi 175 Kč ) - Je jednoduché a ten výstřih do véčka se mi víc líbí než ten zaoblenej , nevím proč, podle mě vypadá toten líp ;D ,a tahle barva se mi aji líbí protože když jsem si to tričko představila ke krátkým šortkám nebo k úzkým ryflím , tak je to pěkný ! ;D

Co si chci pořídit za kosmetiku..

11. dubna 2012 v 16:59 | Sejbi.
Chci si koupit pár kosmetických věcí , tak se vás chci i rovnou zeptat kdo z vás něco z toho měl a jaký to je :) ..více v celém článku .

0.6 Pictures

29. února 2012 v 15:30 | Sejbi.
Jsem nemocná , takže jsem doma :P:):/ .
Nějaké obrázky , beru to ze svojeho weitu ( co mám přidany ).. aby jste měli třeba do článků ,)) . U mě v článků se jich taky hodně objeví z tohohle ,)) . více pod peerexem ..
Tumblr_lysnj34rhd1qa2txho1_500_large

Co bych si chtěla pořídit a dokázat..

3. února 2012 v 11:11 | Sejbi.
Dám vám sem obrázky co bych si chtěla pořídit za oblečení,elektroniku,věci... a čeho bych i chtěla dosáhnout,kam toten rok bych chtěla jet a tak :) , bude to jenom o tomhle roce ... více v c.č.

0.5 Pictures

13. ledna 2012 v 20:42 | Sejbi.
Tumblr_lwrya9gobx1r14gyzo1_500_large

c.č.

Dárky k mému svátku

23. října 2011 v 18:08 | Sejbi.
Včera jsem měla svátek 22.10. ... a tak jsem od dvou babiček dostala 50Kč a od druhé 70Kč ... a od mamky:brambůrky , frisco , a dálší věci na fotkách,všechny věci sem si vybrala já.


Náramek s KIK

Věci z Brna

23. října 2011 v 17:53 | Sejbi.

Polštář s IKEI.

Britskej prsten

29. září 2011 v 13:17 | Sejbi.
Tady vám dávám ten novej prsten co jsem si pořídila v tom Olomouci . Strašně se mi líbí . :D<3
Více v celém článku .

Obchod : Six
Cena : 109 Kč


Téma : Duchové

19. září 2011 v 16:37 | Sejbi.
Tumblr_lq59hbgjnr1qdnm5zo1_500_large

Určitě každej ví co je to duch že ;D . Ale nikdo neví jestli opravdu existují . Někdo na ně věří , někdo zase na ně nevěří a druzí zase říkají že je to jenom vymyšlené . Tak já fakt nevím . Já ani nevím jestli mám na ně věřit nebo ne takže na ně věřím a i nevěřím ;) Ducha jsem nikdy neviděla a ani prosím nechci :D . Vím že je to blbý , ale viděl někdy někdo ducha ? ;D Nebo něco divného v zrcadle nebo někde v dáli nebo něco divnýho prostě .. ? Sice jsem neviděla ducha a ani nechci protože se toho bojím :D A nejsem určitě sama kdo se toho bojí .
Když jsem byla menší tak jsem vyvolávala asi 3x ducha ( duchy ) s kámošema ve sklepě . Já se toho zůčastnila jen jednou jinak jsem byla zakrytá dekou a nebo pdo ní schovaná a jen se dívala :D A nic se nestano vůbec a sem za to ráda ! :)
Tumblr_ll3yylae7m1qb8w43o1_500_large

Co je můj častej zlozvyk je to že se dívám třeba furt na chodbu jestli tam něco není . Není tam přesto nic ale furt se tam každou chvíli dívám , nechápu proč :DD Nebo večer když usínám tak to nemám ráda , furt myslím že vidím něco u dveří nějaký bílí fleky , stíny :D není tam určitě nic a proto hned zavírám oči . :D.. nevím proč to dělám ...
Mám ráda horory o duchách atd .. ale pak s bojím :D ...a tak se kolem sebe a všude dívám :D Když slyším nějakej zvuk doma hned spozorním a bojím se a zajimáme co to ku*va je ! :D
Několikrát mě tak vyděsili křečci :D . Že já byla sama doma a něco sem slyšela s chodby a já furt tam čuměla chvilama a říkám si , dopytle co to je ?!!! :/:D a pak jsem si asi po půl hodině vzpoměla že to dělaj křečci :DD ale víte jakej sem měla strach ????? !:D Ted'ka jak píšu ten článek tak všude kolem sebe čumím hlavně na chodbu !! :/ Nevím , asi se nikdy nedozvíme jestli duchové nebo paranormální jevy existují .

" CO CHCETE PŘÍŠTĚ ZA TÉMA ??? "

Téma : Sny

17. září 2011 v 21:34 | Sejbi.

http://data.whicdn.com/images/14856499/25_13991_255466_df8f94ce3953ea07866e98a8faef3218_fcb5e6_301_large.jpg

" Kdo tohle přečte tak je borec !! :D protože je toho vážně dost :'D sry nóó :'D "
"A jaké téma chcete příště ? Napište do komentu ;)"

Nevím proč jsem si vybrala toto téma , přemýšlela jsem docela dlouho na jaký téma napsát , chtěla jsem se vás zeptat jaký téma chcete ale tak zapoměla jsem vždycky . Tohle téma mi přišlo jednoduchý .

Sny . Co to vlastně je . Určitě každej ví co to je sen . Bud' je to sen který se vám zdá v noci a nebo sen o něčem sníte ( např. stát se celebritou ) :D ...atd.. Prvně budu mluvit o snech který se vám zdají v noci ;)
- Úplně každýmu se zdá sen , někdy pěknej , krásnej a někdy děsivej až hororovej což já takový sny nesnáším , ale to asi skoro každej ;D
Nedávno se mi zdálo že jsem byla ve škole ( v jiný ... prostě v mí škole ale nebyla to škola kde chodím já ted.. ) a prostě tam byla hororová postala a vypadal jako Samara , ale nebyla to Samara jenom tak vypadala ... a bylo to o tom že vždycky měl přít někdo na řadu... ona stebou vylítla do vzduchu :'D a urvala nebo utrhla ti nohy ... nevím proč to dělala... a furt ..aji kámošce i když jí je utrhla tak je pak měla :D ale Au a ta krev tam . !:D No já měla přít nařadu a do toho jsem to dostala vtom snu :'D a kámšky ve snu že když to máš tak je to ještě horší že je větší pravděpodobnost že ti urve nohy :D já nevím jak ale chtěla jsem se zbudit i když jsem nevěděla že to je sen v tom snu tak sem se chtěla vzbudit !:D Pak jsem to nějak dokázala ani nevím jak :D... no zdaj se mi i krásný ale to už se mi nezdálo dlouho nějakej kráásnej :( ...a taky jednou se mi zdal ve školce že kámoš ze školky že neměl nohy a chodil po zemi s horní čísti :D tím pádem od pasu :D prostě :D bála jsem se toho , byla jsem malá a s hrlzou jsem se vzbudila celá spocená a šla si rychle lehnout k mamce :DD
... Nějaký sny si pamatujeme dost dlouho , třeba až do dospělosti a nějaký nezapomeneme vůbec . Nějaký si pamatujeme jenom 20 minut míň i víc a pak je zapomenem úplně . Někdy když se vzbudíme tak to zapomenem hned :D ... všechno se mi s tohohle stalo . Stává se mě i dost často že se mi zdá více snů naráz . Třeba za jednu noc tři sny . To bylo zatím u mě maximum a už několikrát ;D
Někdy když se nám zdá hnusný sen a probudíme se zněj a pak se snažíme usnout a usnem tak ten sen začně někdy pokračovat . To se mě taky stalo už několikrát hlavně se mi to dělá když se mi zdá hnusnej sen kterej už nikdy nechcu aby se mě zdal . Někdy ale když se probudíme tak se nám už nezdá nic a někdy začně jiný sen . To se mě už taky stalo několikrát .
Ale taky se mi hodně stává že ten sen kterej se mi zdá je tak reálný nebo si to aspoň myslím takže když se pak vzbudím tak to hledám nebo tak a pak mi doklapne že to byl jen sen . Tak hned zesmutním a nechávám si o tom jen zdát :/
Sny vám můžou něco zdělovat , vzkazovat , říkat , napovídat , atd ... Existuje knížka: Snář ... Snář je i na internetu , takže když si budete lámat hlavu co v tom snu něco znamenalo tak si to najděte na netu a budete to vědět ;) třeba když se vidíte ve snu jako nevěsta enbo tam vidíte svatební šaty tak to znamená že si koupíte něco na sebe ;D . Něco o snech už mám tu na blogu . Myslím že v zablouděných věcět ;) vtéhlé rubrice kde zrovna píšu .. a jmenuje se ten článek: Co ti říkají tvé sny ? ... :) se podívejte kdyžtak .
- No a to další sen ... např. že se chceš stát hvězdou , být slavná/ý , dělat reporéra/ku , atd.. cokoliv prostě .. nebo tvůj sen že chceš bydlet v USA nebo v Paříži prostě sen co si přeješ i který je splnitelný i nesplnitelný . Každý máme takový sen , něčeho dosáhnout , někam se podívat , někde žít a něčím být . Já mám sen se podívat do L.A ..do Ameriky ááá
Někdo má sen si do budoucna vybudovat rodinu a velkej krásnej barák , ale to asi každá holka ;D ..Nooo napsala jsem toho dost ! :D a moc !:D tak hezkou počtenou :D

0.4 Pictures

30. srpna 2011 v 13:31 | Sejbi.
Zamilované obrázky:P
Tumblr_lba27bhxss1qea8c0o1_500_large

více pod perexem

0.3 Pictures

2. srpna 2011 v 23:58 | Sab*
Sorry že jsem se neozvala, ale vůbec se mi nechtělo ;)

Tumblr_lp2btl2mm71r0ukumo1_500_large

více v celém článku

Věci na mé každodenní líčení

27. července 2011 v 14:50 | Sab*
Tááák tady máte "zase" :D podobný článek jak minule ;)
Tady vám představuju čím se každý den nebo prostě čím se líčím když chodím ven :)

1. Tužka na oči - AVON


-Jako první si dávám tužku....je jedno jaká je jestli je od Avonu nebo od miss sporty nebo od essence...já používám od essence ale tuhle mi mamka objednala tak až mi dojde tak zase zavítám k essence ;) A jako první si dávám na oči tužku, je to pro mě lepší ;) ...
Je od AVON a jsou tam třpytky :)

Cena: Nevím kolik ta tužka stála ale asi 49Kč :)
!!! více v celém článku !!!

Pořízené věci :)

8. července 2011 v 9:00 | Sab*
Tady máte ty věci co sem si koupila :)..
více v celém článku ;)
 
 

Reklama